Pages Navigation Menu

Udělejme naše psy šťastné

OMLUVA pořadatelů

Ahojte všichni.

Na tomto místě většinou píšu článek o proběhlé akci a jsem vždy ráda, že se nám zase něco povedlo. Pokaždé si moc přejeme, aby nám vyšlo počasí a akce se vydařila, ale tentokrát nás bohužel zradila technika. I když byla trať postavená, časomíra připravená, tak nás zradil motor navijáku. Stalo se to poprvé za celou dobu co běháme a pevně věříme, že naposled. I když se chlapi snažili ho zprovoznit, tak se nakonec závody musely zrušit.

Hodně moc nás to mrzí, vzhledem i k tomu počtu, v jakém jste se na závody dostavili. Ještě jednou se všem, kteří dojeli zblízka a hlavně těm, co dojeli zdaleka, omlouváme! Snažila jsem se všem, kdo zaplatili, vrátit startovné, bohužel jsem nezastihla všechny! Takže se mi ozvěte na e-mail, abych Vám mohla peníze vrátit. Během tohoto týdne zveřejním náhradní termín závodů a vypadá to, že budou v květnu, nebo na přelomu května a června ve Vysokém Poli.

2 komentáře

  1. Akce byla i tak super…Bohužel technika občas zklame s tím nikdo nic neudělá… A co možnost převést startovné na příští akci?

  2. Kdo chtěl převést peníze na příště, tak jsme se domluvili a já si to poznamenala. Jinak si myslím, že kromě dvou lidí jsem peníze vrátila :)),

Leave a Reply