Pages Navigation Menu

Udělejme naše psy šťastné

PROGRAM SC 2019 Vysoké Pole

Program Summer Campu 2019

Ráno budou snídaně cca od 8:30 hod, ale bude záležet na domluvě s personálem. To samé obědy a večeře. Ty se budou odvíjet od aktuálního programu dne. Po večeři volná zábava.

Výcvik základní poslušnosti pod vedením Marušky Kubínové a to vždy mezi 17.00 – 18.00 hod:

Rozpis:

  • neděle, úterý, čtvrtek – štěňata, dorost a začátečníci
  • pondělí, středa, pátek – pokročilí

SOBOTA – 20.7.20196

– příjezd od 14:00 hod na místo určení, ubytování

– večer „seznamovací“ večírek

NEDĚLE – 21.7.2019

ZÁVODY COURSING – rozdělení do kategorií dle věku a pohlaví psů.

PONDĚLÍ – 22.7.2019

Již tradiční BRABLÍKŮV DEN – tedy bláznění celého tábora v dopoledních i odpoledních hodinách! :)) Tentokrát s podtitulem „DISCO – ZLATÁ 80. LÉTAV proudu disca celý den!!! Kostýmy k této době opravdu vítány!

ÚTERÝ – 23.7.2019

PSÍ HRY – PSÍ DEN – interaktivní soutěže a hry pro psy. Bude vytvořena něco jako opičí dráha pro psy, kde se budou snažit vyřešit záludnosti, na ně připravené.  Seznámení se s Noseworkem a výuka a seznámí se s klikrem.

V odpoledních hodinách jim k tomu ještě postavíme dograsingovou dráhu, aby ten den pro pejsky, byl kompletní.

Po večeři pro členy klubu Výroční členská schůze!

STŘEDA – 24.7.2019

“ČTYŘI Z TANKU A PES“…– já teda nevím, jak si tento den Láďa představuje a také si nedovedu si představit, co si na tento den připravit za kostýmy. Ale ty budou určitě také vítány! Tank sebou snad nikdo mít nebude :D. Takže den v režii Ládi Krutila!

ČTVRTEK – 25.7.2019

PSÍ DEN po 2. Tento den nemáme ještě přesně specifikován, ale budeme se snažit ho nějak využít k tomu, abychom opět unavili naše psí miláčky.

PÁTEK – 26.7.2019

DOGTREK  –  Budou připraveny 2 trati. Jedna dlouhá cca 10-12 km a druhá kratší do 7 km pro mamky s dětmi a skupinky. Opět jsem jej dala na konec campu, kdy už se to dá pojmout, třeba jen jako procházka po okolí.

ROZLUČKOVÁ PÁRTY – k tomu asi nemusím nic dodávat.

SOBOTA – 27.7.2019

Úklid chatek a pokojů, rozloučení se a odjezdy k domovům. Končí se snídaní. Dopoledne tedy vyklízení chatek a odjezdy k domovům.

Změna v programu vyhrazena. Vzhledem k tomu, že jede méně dětí, budeme nějaký prográmek pro ně řešit asi víceméně akčně na místě. Doufám, že se Vám program bude líbit a že opět nezklamete a pořídíte nějaké apartní kostýmy, ať se pěkně pobavíme a zasmějeme.