Pages Navigation Menu

Udělejme naše psy šťastné

SUMMER CAMP 2020

Už jste určitě zvědaví, kde se bude v příštím roce konat obvyklý Summer camp. Po velikých peripetiích jak s termíny, tak hlavně s místy se nám podařilo zamluvit týden v Juniorcampu Nová Živohošť na Slapské přehradě a to v termínu od pátku 26.6.2020 – pátku 3.7.2020. Tento nezvyklý termín je lvůli tomu, že v sobotu 4.7. jim začíná hlavní sezóna a nestihli by poklidit chaty po nás.

Juniorcamp Nová Živohošť se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit na pravém břehu Slapské přehrady, přibližně 60 km od Prahy, nedaleko městečka Neveklov v okrese Benešov. Dostala jsem na tento camp doporučení od Vendy Brožové a i když jsme před tím měli zamluvené asi dvě místa, tak nakonec vyhrál tento areál. Byla jsem se v něm sama dívat a i když jsem při prohlídce byla velmi skeptická, jak bychom to dělali, tak přístup a vstřícnost paní majitelky a její dcery mě přesvědčily, že bychom to mohli zkusit a udělat ten tradiční camp trochu jinak, prostě trochu netradičně! Přehrada je krásně čistá a je kousek od chat a v areálu je možnost využití obrovského tobogánu. Také jsou tam hřiště pro různé aktivity jako nohejbal, volejbal, tenis, minigolf. Pro děti jsou tam hřiště. velký nafukovací bazén, v případě nepříznivého počasí si můžou děti hrát v ohromné jídelně. Je tam velká louka na běhání. Prostě aktivity tam určitě půjdou udělat, jen možná v jiném duchu, vzhledem k tomu, že tam nebudeme sami.

Jde o to, že tento camp pojme min. 200 lidí. Jsou v něm nastálo postavené různé karavany, do kterých lidi jezdí jako na chaty. Nicméně měli bychom mít ubytování tak nějak pospolu a hlavně budeme v campu před zahájením hlavní sezóny a předpokládá se, že tam nebude tolik lidí. Část ubytování je v chatách, které se podobají delším maringotkách a jsou v nich různě velké, opravdu moc krásné pokojíky. Vchody do pokojů jsou z takové menší pavlače. Další ubytování – ty zelené chaty jsou také delší budovy s pokojíky. Nebudu sem dávat fotky, ale odkazy, aby jste se mohli podívat, jak to ubytování vypadá. Stravovat se můžeme v přilehlé restauraci, kde je i venkovní terasa, ale těch restaurací a stánků a barů je tam povícero! Jinak paní je pejskařka a je psům hodně nakloněná, takže by neměl být problém ani v tom, že tam budou cizí lidé, pokud budeme mít naše miláčky zrzavé pod kontrolou.

UBYTOVÁNÍ CHATKY

Co se týká cen, tak ty jsou následující:

Ubytování – 300 Kč/dospělá osoba – 250 Kč/dítě do 12-ti let, děti do 2 let ZDARMA.

Jídlosnídaně formou bufetu – 95 Kč(dítě 55 Kč), nebo klasické 60 Kč ( dítě 40 Kč) oběd a večeře 120 Kč (dítě 80 Kč)

Za psy a auta neplatíme. Což mě hodně překvapilo, protože všude jinde, kde jsme se dívali se tyto poplatky platily.

Mám seznam lidí, kteří se hlásili na ty Kosky, jak jsem vypisovala před tím. Pokud by to chtěl někdo zrušit, tak mi dejte vědět, abych s Vámi nepočítala. Co se týká toho ubytování, tak se spíš domluvte, kdo chcete být nějak pospolu, ať to nahlásím, protože rozdělovat na chatky nás bude dcera paní majitelky. Místa bude myslím dost, tak by se letos mohlo dostat i na ty, co se s námi ještě nedostali.

Co se týká aktivit, tak ještě podumáme, co se vlastně bude dát dělat, ale myslím, že by to, min. pro mě a Petra mohla být konečně trochu dovolená a né pracovní týden.

Přihlášky poprosím opět napsat na e-mail: ridgebacksport@gmail.com, ať víme s kým určitě můžeme počítat!