Abychom to neměli jednoduché a měli to trochu dobrodružné, tak píšu už 3 změnu o místě konání letního Summer campu 2020. Pokud se ptáte na důvod, tak je následující:

Při obvolávání kempů a zjišťování, kde bychom mohli být, jsem v létě kontaktovala paní provozovatelku Autokempu Rusalka u Týna nad Vltavou. Toto středisko vlastní Národní divadlo Praha a paní provozovatelka v létě nevěděla, jestli budou kemp v roce 2020 provozovat. Dozvěděla se to až na podzim a to v listopadu a hned mne kontaktovala, zda-li bychom, ve stejném termínu – tzn. 27.6.2020-4.7.2020 nepřijeli k nim. Výhoda tohoto kempu je v tom, že jej budeme mít celý pro sebe, oproti Živohošti, kde by těch lidí kolem bylo podstatně víc.

Tuto situaci jsem probrala na tréninku na Kuklíku, kde se většina přítomných členů rozhodla, že místo na Živohošť, pojedeme na Rusalku.

Rekreační středisko autokemp Rusalka, se nachází cca 4 km od Týna nad Vltavou v jižních Čechách. Město Týn nad Vltavou leží 30 km severně od Českých Budějovic, 125 km jižně od  Prahy. Ubytování je zajištěno v 9 čtyřlůžkových srubech a v 19 chatkách, z toho 4 chatky jsou 2 lůžkové. Sruby a chatky jsou vybaveny palandami, lednicí, elektrickým vařičem a jsou k dispozici lůžkoviny. Lze se ubytovávat také ve vlastních stanech nebo karavanech. Ke karavanům je zajištěna přípojka. Uprostřed kempu stojí hlavní budova, ve které jsou společné toalety a umývárny s teplou vodou. Součástí hlavní budovy je i restaurace.
V restauraci je kulečník, biliard, šipky, stolní fotbal, pingpongová místnost. Je možné zapůjčit si jízdní kola kola i kolečkové brusle. Pro sportovní vyžití slouží bazén, fotbalové hřiště, prolézačky. Hněvkovická přehrada 500 m od kempu, nabízí ideální podmínky ke koupání, rybaření a cykloturistiku. Je zde spousta cyklistických stezek vedoucích i po blízkém okolí. Dále je možné pobavit se u velkého venkovního člověče nezlob se, nebo ruských kuželek, které jsou poblíž restaurace.

UBYTOVÁNÍ CHATKY GALERIE

Ubytování ceny – nejlépe bude, když se podíváte na kompletní ceník na stránky, protože se máme řídit tímto ceníkem, který je výhodnější, než kdyby nám dali jednotné ceny. CENÍK ZDE

Jídlosnídaně formou bufetu – 90 Kč(dítě 65 Kč), oběd – 105 Kč (dítě 75 Kč) a večeře 95 Kč (dítě 70 Kč)

Za psy – 30 Kč/den, za auta neplatíme, ale nesmí parkovat u chat a srubů, ale na přilehlém parkovišti. Ložní prádlo je v ceně. Dalším poplatkem, který se bude platit, je spotřebovaná elektřina každé chatky a srubu. To budete platit na závěr přímo provozovateli kempu – 8 Kč/1kW.

Do chatek a srubů Vás rozmístím sama. Co se týká placení Summer campu, tak bude jedna velká změna! Celý kemp si budete platit až na místě provozovateli a to hotově!! Také jsme se rozhodli, že nebudeme utrácet Vaše peníze na ceny o které někteří ani nestojíte a vybereme pouze symbolickou 100 Kč/dospělá osoba na ceny pro děti a odměny pro psy a zároveň to poslouží jako taková záloha, že na kemp chcete jet. Takže se připravte na to, že soutěžit se bude z čisté radosti ze hry a ne pro ceny. 🙂 Jsem schopná Vám udělat nějaký součet, kolik asi budete platit, aby jste věděli. Asi zase takovou tabulku, abych měla přehled i já.

Co se týká aktivit, tak Láďův den je jasný a bude se konat v duchu Járy Cimrmana. Petr svůj den ještě neví. Jinak se budeme snažit udělat víc aktivit pro pesany, aby se nenudili. Vedle chatek je obr louka, kde postavíme coursing a budeme moci denně trénovat! Plánujeme opičí dráhy pro psy, opět zábavu s klikry apod.

Přihlášky poprosím opět napsat na e-mail: ridgebacksport@gmail.com, ať víme s kým určitě můžeme počítat! Tu zálohu 100 Kč/dospělá osoba prosím zaslat do konce ledna na účet RR SPORTU č. 2300182706/2010 . Do e-mailu pošlu momentální seznam, co jsem měla, když jste se hlásili na Kosky. Musím si vás také už rozdělit do těch chatek, abych věděla, zda-li je nějaký prostor pro nováčky, nebo už ne.

Doufám, že za změnu se nebudete zlobit a bude se Vám na Rusalce líbit, protože je to kemp na krásném místě.