SUMMER CAMP 2021 – RUSALKA – 8.8.-15.8.2021

Summer camp v příštím roce jsme po velkém úspěchu domluvili na stejném místě a to v Jižních Čechách v Autokempu Rusalka. Změny jsou v podstatě dvě. Kemp se bude konat až v srpnu, protože v jiný termín nám provozovatelka nenašla místo a najíždět budeme od neděle 8.8.2021 a kemp bude do neděle 15.8.2021, ale bude na Vás, zda-li budete chtít odjet už v sobotu. Jen to budu potřebovat dopředu nahlásit v přihlášce. Kvůli odhlašování z letošního kempu, budu vybírat zálohu 500 Kč/dospělá osoba. Zálohu Vám asi budu vracet pak přímo na campu. Jinak bude nevratná a v případě, že na camp nedorazíte, budeme tím kompenzovat ztrátu provozovatelce.

Rekreační středisko autokemp Rusalka, se nachází cca 4 km od Týna nad Vltavou v jižních Čechách. Město Týn nad Vltavou leží 30 km severně od Českých Budějovic, 125 km jižně od  Prahy. Ubytování je zajištěno v 9 čtyřlůžkových srubech a v 19 chatkách, z toho 4 chatky jsou 2 lůžkové. Sruby a chatky jsou vybaveny palandami, lednicí, elektrickým vařičem a jsou k dispozici lůžkoviny. Lze se ubytovávat také ve vlastních stanech nebo karavanech. Ke karavanům je zajištěna přípojka. Uprostřed kempu stojí hlavní budova, ve které jsou společné toalety a umývárny s teplou vodou. Součástí hlavní budovy je i restaurace.
V restauraci je kulečník, biliard, šipky, stolní fotbal, pingpongová místnost. Je možné zapůjčit si jízdní kola kola i kolečkové brusle. Pro sportovní vyžití slouží bazén, fotbalové hřiště, prolézačky. Hněvkovická přehrada 500 m od kempu, nabízí ideální podmínky ke koupání, rybaření a cykloturistiku. Je zde spousta cyklistických stezek vedoucích i po blízkém okolí. Dále je možné pobavit se u velkého venkovního člověče nezlob se, nebo ruských kuželek, které jsou poblíž restaurace.

UBYTOVÁNÍ CHATKY GALERIE

Ubytování ceny – nejlépe bude, když se podíváte na kompletní ceník na stránky, protože se máme řídit tímto ceníkem, který je výhodnější, než kdyby nám dali jednotné ceny. CENÍK ZDE

Jídlosnídaně formou bufetu – 90 Kč(dítě 65 Kč), oběd – 105 Kč (dítě 75 Kč) a večeře 95 Kč (dítě 70 Kč)CENY ORIENTAČNÍ – BUDOU UPŘESNĚNY

Za psy – 40 Kč/den, za auto 40 Kč/den, v případě parkování u chaty 100 Kč/den. Ložní prádlo je v ceně. Dalším poplatkem, který se bude platit, je spotřebovaná elektřina každé chatky a srubu. To budete platit na závěr přímo provozovateli kempu – 8 Kč/1kW.

Míša Fianta mi udělá rozložení campu a tak si budete moci nahlásit i chatky a sruby, ve kterých byste chtěli být. Co se týká placení Summer campu – opět si ho budete platit až na místě a to hotově. Kreditky tam neberou. Asi zůstaneme u schematu, že za soutěže budeme vybírat pouze 100 Kč/dospělá osoba a tato vybraná hotovost bude použita opět pro děti a nebo na ceny pro psy.

Vůbec nevím, jak to bude s programem na příští rok. Zda-li ho nějak hrotit, nebo Vám nechat opět větší volnost. Možná uděláme ty dva dny, co míval Petr a Láďa, ale jen na dopoledne. Jinak doufám, že se nám příští rok podaří udělat víc aktivit pro pesany, aby se nenudili. Že nám prostě počasí neudělá zase čáru přes rozpočet.

Přihlášky poprosím opět napsat na e-mail: ridgebacksport@gmail.com, ať víme s kým určitě můžeme počítat! Tu zálohu 500 Kč/dospělá osoba prosím zaslat do konce ledna na účet RR SPORTU č. 2300182706/2010 .