SUMER CAMP 2013 – (OBSAZEN)

Termín campu : 6.7. – 13.7.2013

Místo : Javorová Skála u Prčic 

Kemp se nachází v krásném prostředí Jistebnické vrchoviny, v krajině nazývané také Český Merán nebo Česká Sibiř, nedaleko města Prčice, které se dostalo do povědomí široké veřejnosti slavným pochodem Praha-Prčice. Areál je na samotě a ze všech stran jej obklopují pouze přilehlé lesy a louky.

Areál nabízí ubytování v budově nebo chatkách, celková kapacita ubytovacích míst je až 150 lůžek. Přímo v místě je v provozu restaurace s celodenním občerstvením, možnost zajištění polopenze i plné penze.

Kemp jsme na podzim vyzkoušeli a můžeme zaručit perfektní servis, jak v ubytování, tak v jídle. Vynikající okolí se sportovním vyžití a procházkami.

Bude jedna velká změna oproti loňskému roku a to v zamluvení míst. Vzhledem k tomu, že provozovatel požaduje složení zálohy, jsme nuceni od vás vybrat zálohu za zamluvení míst ve výši 500 Kč/osoba a to do konce ledna, kdy musíme uhradit provozovateli zálohu ve výši 22 tis. Kč, jinak nám můžou termín obsadit někým jiným. Záloha posílejte na účet č. 2300182706/2010, var. symbol číslo chaty, nebo pokoje. Přihlášení a zamluvení buď na fb, nebo na e-mail rr-sport@seznam.cz.

V ubytovně je 8 dvoulůžkových pokojů a 3 třílůžkové, také dámské a pánské sprchy a WC.

CENÍK:

  • chatka 150,- Kč/osoba/noc
  • pokoj 200,- Kč/osoba/noc
  • příplatek za jednolůžkový pokoj, či chatku 50,- Kč/osoba/noc
  • plná penze 230,- Kč/osoba/den
  • polopenze 155,- Kč/osoba/den
  • pes a auta zadarmo
  • děti do 6-ti let ubytování a strava zdarma
  • děti od 6-12 let 50 % ze základních cen
  • stan – 50 Kč/osoba/den

K programu.

Program SC bude vložen co nevidět, jen co ho pořádně dopřesníme. Musíme se na to pořádně podívat, aby jste se nám tam nenudili, ale také, abychom vás neusportovali! :))

Pohyb psů po campu:

Vloni se nám velice osvědčil zákaz volného pohybu psů po campu. Vzhledem k tomu, že i letos máme kolem 70 psů, bude veškerý volný pohyb dospělých psů v areálu campu ZAKÁZÁN, pod pokutou 500 Kč!! Volně se smí pohybovat pouze štěňata do věku 6 měsíců a i ta musí být pod dozorem svého majitele!! Na tento zákaz budou dohlížet členové vedení rr-sportu a majitele volně pohybujících se psů budou pokutovat! Věřte mi, že tentokrát je kolem tolik prostoru na venčení, protože camp je uprostřed lesů, že si určitě každý najde prostor, aby svého miláčka pořádně vyvenčil a nebude mu tolik vadit, že je pejsek v prostoru campu přivázán. Můžete si vzít kenelky, klece, prostě co uznáte za vhodné.

Očkovací průkazy vašich miláčků jsou samozřejmostí!

Ostatní informace:

V campu se tentokrát nenachází bazén, pouze venkovní sprchy pro případné schlazení se. Rybník je cca 1 km od campu a můžou se tam koupat i pejsci. Ke sportovnímu vyžití poslouží blízké golfové hřiště, taktéž bude k dispozici lanovka na sjezdovce Moninec, která je v provozu i v létě. Na Moninci se dají zapůjčit terénní koloběžky a na vymezeném okruhu na nich udělat výlet. Taktéž se nedaleko campu dá s dětmi zajít do lanového centra. Vůbec nemluvím o procházkách po okolních lesích, kde nemusíte, snad kromě zvěře, nikoho potkat!

Lůžkoviny si asi vezměte sebou! Poplatek 100 Kč/den/dospělá osoba je povinný!! Za vybrané peníze budou nakoupeny ceny do soutěží.

Na soutěž o Železného ridgebacka si vezměte kola, v případě, že se budete chtít tohoto klání účastnit. Kola vezměte i dětem na dětského železného RR.

Přihlášky vyplňte v PC a zašlete co nejdříve zpět na e-mail ridgebacksport@gmail.com . Podepisovat mi je budete až na místě. Odpadá její tisk a skenování.

Doplatek campu : Do 31.5.2013 budu požadovat kompletní doplacení campu!! 

Za celé vedení rr-sportu se na vás všechny už teď moc těšíme a budeme se snažit, aby jste s námi strávili příjemný, i když víceméně sportovní, týden. Takže se připravte, bude to stát za to!