Pages Navigation Menu

Udělejme naše psy šťastné

Pár slov o víkendu v Rekreačním areálu Pecka

Pár slov o víkendu v Rekreačním areálu Pecka

V neděli jsme se vrátili z víkendového pobytu v Rekreačním areálu Pecka, kde proběhne další ročník letního Summer Campu 2015. Nenapadá mě žádné jiné slovo, než že jsme byli nadšení!! A to úplně vším. Né jen, že nám krásně vyšlo počasí a v sobotu bylo úplně jasno a teplo, ale líbilo se nám tam naprosto všechno. Výhled, ubytování, rozmístění chatek, sportoviště, jídlo, společenská místnost s krbem, pingpongovými stoly, fotbálkem, neskutečně milý a vstřícný personál, okolí, výhled, lesy, procházky! Ani nevím, co bych ještě vyjmenovala. Seděla jsem na terase, koukala na nádherný výhled na hrad Pecka a celé městečko Pecka a byla neskutečně spokojená a nadšená a pevně věřím, že se Vám tam všem bude hodně líbit!! Sice se tam docela nachodíme, protože terén je rozsáhlý a na WC a do sprch se bude chodit do kopce…ale to je asi tak jediná stinná stránka.

Vaří úplně perfektně a celý personál od pana správce, až po kuchařky, jsou strašně hodní! Takže v co nejbližší době udělám plánek rozmístění chatek a spustím přihlašování, protože se v lednu bude opět platit záloha. Přednost budou mít členové rr-sportu a ti mají samozřejmě přednostní právo vybírat si chatky. Pokoje jsou bohužel plné a mám k dispozici pouze 2, které jsou už dopředu obsazené.

Jinak za společnost na víkendovce děkujeme Hovorkům, Čechům, Jalovým, Havlíkům, Juráskům, Jitce Jistebnické a Kamile Janáčkové. Bylo to opravdu super a už se moc těším na léto 2015!

Fotky od Vlaďky z areálu ZDE

IMG_20140726_135736

2 komentáře

  1. Já nemůžu jinak, než Šárčiny slova potvrdit a možná jen doplnit, že opravdu považuji za luxus dva tenisové kurty, dva volejbalové kurty, kurt na plážový volejbal, naprosto úžasné pískoviště pro mřňata, prolejzačky, ohniště. Strava!!! To mi nedá, abych nedala ještě malou poznámku. Domácí, všechno vyráběné v místní kuchyni a za neuvěřitelné peníze. Chutná, krásně vypadající. No prostě paráda, no a to co píše Šárka, že budeme chodit do kopce …… hmmmm to budeme a nejenom v kempu, kolem dokola jsou jen kopce, ale bude to parádní a my se už těšíme.

  2. Bylo to vynikající a už se tam se svištěma moc těšíme. Jídlo výborné, zacházení nadmíru milé a vstřícné, ceny velmi dobré, spousta místa kolem – co víc si přát! Kopce jsou bonus, abychom se drželi v kondici 🙂 SC2015 zdar!

Leave a Reply