PROGRAM SC VYSOKÉ POLE 22.7.2017 – 29.7.2017

Obden – výcvik základní poslušnosti pod vedením Marušky Kubínové – na začátku campu bude upřesněno, jak budou výcviky probíhat – předpokládám, že opět budou rozděleny na začátečníky a pokročilé a bude se cvičit před večeří!

SOBOTA – 22.7.2017

– příjezd od 14:00 hod na místo určení, ubytování

– večer „tradiční seznamovací“ večírek

 NEDĚLE – 23.7.2017

  1. ZÁVODY COURSING– náhradní závody za neproběhlé v červnu! Přihlášky na tyto závody prosím do emailu!!! Hlavně pro ty, co normálně jezdí na naše závody!

 

PONDĚLÍ – 24.7.2017

„BRD“ – BRABLÍKŮV ROCKOVÝ DEN – tedy bláznění celého tábora v dopoledních i odpoledních hodinách! :)) Tentokrát s podtitulem „PUNK ITS NOT DEATH “. Ale můžete mít jakékoliv rockové oblečení! J

15:00 – 16:00 hod – soutěže pro děti

 

ÚTERÝ – 25.7.2017

PSÍ HRY – PSÍ DEN / OBRANY  po loňském velmi úspěšném dnu, navážeme opět dalšími interaktivními soutěžemi pro psy. Bude vytvořena něco jako opičí dráha pro psy, kde se budou snažit vyřešit záludnosti, na ně připravené.  Jinak budete rozděleni do dvou skupin. Jenda skupina půjde na hry, druhá na obrany. Na ty obrany se bude potřeba nahlásit dopředu!! Rozhodně neudělá všechny psy. Takže kdo bude mít opravdu zájem, napíše mi ještě před campem do e-mailu. Čím dřív, tím mát větší možnost, že se na Vás dostane. A počítejte s tím, že se obrany budou platit sólo!!

Po večeři pro členy klubu Výroční členská schůze!

 

STŘEDA – 26.7.2017

“NÁVRAT DO PRAVĚKU“ – opět vypečený den Ládi Krutila!! S kostýmy by neměl být asi problém, max. bederní rouška J. Dělám si srandu J

DĚTSKÝ KARNEVALOVÝ DEN –  děti mohou mít kostýmy celý den, ať si toho dne užijí společně s námi a neděláme jen umělý karneval!

10:00 – míčové hry pro děti

21:00 – STEZKA ODVAHY – pro mladší děti v doprovodu rodičů

22:00 – STEZKA ODVAHY – pro starší děti a ostatní.

 

ČTVRTEK – 27.7.2017

DOBRACING – DOPOLEDNE

ROVINKA – ODPOLEDNE

Vzhledem k tomu, že sobotní závody budou náročné, protože přijedou běhat i pitbulové, tak si ve čtvrtek zazávodíme ještě jednou ve větší pohodě. Uděláme jen dvoukolový závod. Jedno kolo dogracing, druhé kolo rovinka.

Mezitím se může pro děti udělat dětské dopoledne! Tady bych požádala rodiče, aby zapojili své hlavinky a přišli s nápady, jak dětem zpříjemnit pobyt a zapojili se do soutěžení!

 

PÁTEK – 28.7.2017

DOGTREK pod taktovou několika lidiček.  Budou připraveny 2 trati. Jedna dlouhá cca 12 km a druhá kratší kolem 5 km pro mamky s dětmi a skupinky. Opět ponecháno na konec campu, jako volnější den, věnovaný procházce.

ROZLUČKOVÁ PÁRTY – k tomu asi nemusím nic dodávat.

 

SOBOTA – 29.7.2017

Úklid chatek a pokojů, rozloučení se a odjezdy k domovům. Končí se tentokrát snídaní. Dopoledne vyklízení chatek a odjezdy k domovům.