Termín campu : 16.7. – 23.7.2016  

Místo : Kemp Javorová Skála

Středisko Javorová skála se nachází v krásném přírodním parku Jistebnické vrchoviny na hranici Středočeského a Jihočeského kraje, přímo na vrchu zvaném Javorová skála (723 m n. m.), obklopeném lesy. Má jedinečné mikroklima tzv. Českého meránu v kopcovité krajině nazývané Česká Sibiř. Také menší osady v okolí nabízejí množství památek a zajímavostí.

Umístění: Na samém okraji vesničky Ounuz, v klidné oblasti, 7 km od Sedlece-Prčice, na území Votické pahorkatiny. Vesnice Ounuz je památkovou zónou s prvky lidové architektury (natáčela se zde filmová pohádka Pyšná princezna).

Ubytování ve čtyřlůžkových chatkách a budově, která má 11 pokojů, z toho 3 jsou 3lůžkové. Výborná strava, kterou jsme si sami vyzkoušeli .  K dispozici bude restaurace s barem a venkovním posezením,  sprchy se nacházejí  hned vedle jídelny, WC kousíček vedle.

Opět musíme zaplatit provozovateli zálohu, takže budu vybírat 500 Kč/osoba za zamluvení místa a to do konce ledna 2016!! Zálohu posílejte na účet č. 2300182706/2010, var. symbol číslo chaty, nebo pokoje. Seznam ubytovaných s čísly chat a pokojů bude v příloze. V případě nezaplacení zálohy budu místa uvolňovat jiným zájemcům!!

CENÍK:

CHATKY:

  • ubytování 140,- Kč za dospělá osoba a dítě nad 10 let a noc
  • ubytování 120,- Kč za dítě do 10 let a noc

POKOJE:

  • ubytování 180,- Kč za dospělá osoba a dítě nad 10 let a noc
  • ubytování 150,- Kč za dítě do 10 let a noc

JÍDLO:

  • 230,- Kč plná penze /dospělá osoba
  • 150,- Kč plná penze /děti

OSTATNÍ:

  • pes 50 Kč za pobyt
  • parkovné 100 Kč/ pobyt
  • Poplatek na nákup cen – 100 Kč/dospělá osoba/den

K programu.

Program SC bude vložen, jen co se na něj pořádně podíváme a upřesníme.

Pohyb psů po campu:

JAko vždy se psi v areálu pohybovat pouze na vodítkách a to bez výjimky.  Volně se smí pohybovat pouze štěňata do věku 6 měsíců a i ta musí být pod dozorem svého majitele!!  Myslím, že většina z Vás s námi nejedou poprvé, tak víte, že sem tam se nám tam nějaký bezproblémový pes na volno pohyboval, ale tady si budeme muset dávat pozor.

Očkovací průkazy vašich miláčků sebou jsou samozřejmostí!

Ostatní informace:

Lůžkoviny i pokrývky, dají se půjčit  za 30 Kč/pobyt. Asi bych řekla, že lepší je si vzít lůžkoviny svoje.

Poplatek 100 Kč/den/dospělá osoba je i nadále povinný!! Za vybrané peníze nakupujeme ceny do všech soutěží.

Na soutěž o Železného ridgebacka si vezměte kola, helmy na hlavy v případě, že se budete chtít tohoto klání účastnit. Kola a helmičky vezměte i dětem na dětského železného RR.

Přihlášky: Jak  ji budu mít, hned ji vložím, nebo přihlášeným rovnou zašlu e-mailem. Vyplníte my ji a zašlete co nejdříve zpět na e-mail:  ridgebacksport@gmail.com .

Doplatek campu : Do 31.5.2016 budu požadovat kompletní doplacení campu bez vyjímky!!

Za celé vedení rr-sportu se na vás všechny už teď moc těšíme a budeme se snažit, aby  jste s námi, strávili příjemný, i když víceméně sportovní, týden. Takže se připravte, doufáme, že i ten další rok to bude stát opět za to!

Šárka