Pages Navigation Menu

Udělejme naše psy šťastné

PROPOZICE SC 2019 Vysoké Pole

Termín campu : 20.7. – 27.7.2019 (volné 2 chatky a 2 pokoje)

Místo : Rekreační zařízení Vysoké Pole u Svitav

Rekreační zařízení Vysoké Pole u Dětřichova (Svitavy), Vám nemusím snad ani představovat. Většina z Vás ho zná a většině z vás se tam moc líbí a proto jsme se rozhodli camp na tomto místě opět uspořádat.

Nějakým řízením osudu mám ještě nějaké místečko volné, tak pokud by jste měli zájem s námi strávit bláznivý týden, pište na e-mail, nebo mne jakkoliv kontaktujte!

Ubytování v pěti až šesti lůžkových chatkách a budově, která má 4 dvoulůžkové pokoje. Některé chatky doznaly úprav a jsou přepažené sádrokartonovou přepážkou s dveřmi. Takže pokud budu vědět, že se na chatce snesete tak Vás některé spojím. U někoho to nepůjde a tak se doufám nikdo nebude zlobit. K dispozici bude restaurace s terasou, dole budeme mít k dispozici opět celý bar s venkovním posezením. Chatky mají vlastní sociální zařízení se sprchou, dost chatek mělo lednici.

Opět musíme zaplatit provozovateli zálohu, takže budu vybírat 1000 Kč/dospělá osoba za zamluvení místa a to do konce ledna 2018!! Zálohu posílejte na účet č. 2300182706/2010.  Většinu plateb dokážu identifikovat, ale klidně napište, že jste něco poslali, abych Vám ji potvrdila. Seznam ubytovaných s čísly chat a pokojů bude v příloze. V případě nezaplacení zálohy budu místa uvolňovat jiným zájemcům!!

CENÍK: 

CHATKY a POKOJE:

 • ubytování 240,- Kč za dospělá osoba a dítě nad 12 let a noc
 • ubytování 200,- Kč za dítě od 3 do 12 let a noc
 • děti do 3 let pobyt ZDARMA 

JÍDLO:

 • 250,- Kč plná penze /dospělá osoba a děti nad 12 let
  • Snídaně 75 Kč
  • Oběd 90 Kč
  • Večeře 85 Kč
 • 180,- Kč plná penze /dítě od 3 do 12 let
  • Snídaně 45 Kč
  • Oběd 60 Kč
  • Večeře 60 Kč

OSTATNÍ:

 • Poplatek na nákup cen – 100 Kč/dospělá osoba/den

K programu.

Program SC bude vložen!!

Pohyb psů po campu:

Jako vždy píšu, že se psi budou v areálu pohybovat pouze na vodítkách!  Volně se smí pohybovat pouze štěňata do věku 6 měsíců a i ta musí být pod dozorem svého majitele!!  Nechávám si výjimku u svých holek, protože jako pořadatelé se skoro nedostaneme ven z campu a moji psi to mají tento týden opravdu náročné, takže poprosím u našich holek o schovívavost.

Očkovací průkazy vašich miláčků sebou jsou samozřejmostí!

Ostatní informace:

Lůžkoviny i pokrývky jsou k dispozici. Pokud budete chtít vlastní, není problém si vzít.

Poplatek 100 Kč/den/dospělá osoba je i nadále povinný!! Za vybrané peníze nakupujeme ceny do všech soutěží.

Dětem klidně můžete vzít odrážedla, kola apod. Terén je tam k tomu vhodný.

Také předpokládám, že bude napuštěný bazén a jen doufám, že budeme mít větší štěstí, než v roce 2017 a budeme mít pěkné počasí, abychom bazénu také mohli využít.

Přihlášky: Jak  ji budu mít, hned ji vložím, nebo přihlášeným rovnou zašlu e-mailem. Vyplníte my ji a zašlete co nejdříve zpět na e-mail:  ridgebacksport@gmail.com .

Doplatek campu : Do 31.5.2018 budu požadovat kompletní doplacení campu bez vyjímky!!