Řekla bych, že jsme zvládli úspěšně i druhou akci letošního roku v dosti velkém počtu psů a jsem strašně ráda, že se vše obešlo bez jakýchkoliv komplikací. Jak jsme chtěli, aby se závody uskutečnili na Nesměři, tak jsme teď byli rádi, že byli v Křižanově a to díky množství vzrostlých stromů, pod kterými jste hledali stín a úspěšně našli a dalo se tak zvládnout to horko, co v sobotu panovalo. Ale konečně také!! Už toho deštivého počasí mám dost.

Naštěstí se na nás konečně usmálo slunce a usmívalo se od pátku až do sobotního večera. Opět jsem překročila svou STOP hranici 80 psů a mělo Vás nakonec závodit 90. Od RR a příchozích dojeli skoro všichni a jen od pitbulů nedojelo pár pejsků, tak jsme se nakonec pohybovali něco málo přes 80 psů. Odběhat část závodu v pátek se ukázalo jako velmi pozitivní a akorát jsme zhodnotili, že je škoda, že se nedá udělat celoročně, ale jen na jaře, v létě a v září. Jak začne brzy tma, tak se běhat nedá. Proto na podzim budeme muset opravdu omezit počet startujících, protože by se to asi nedalo zvládnout.

Jinak musím opět pochválit chlapy sporťáky, že pro Vás připravili pěknou a dlouhou trať. Myslím, že v tom horku to bylo dostačující pro všechna plemena psů. Pro ty malinký to muselo být náročnější, ale zvládli to všichni bravurně.

A k výsledkům. Zveřejňuji jen abasoluty jednotlivých kategorií a jak dopadli ostatní si najdete v přiložených výsledkových tabulkách.

U RR se absolutním vítězem stal Bayo Mugambi Kwayera manželů Fiantových se součtem dvou nejrychleji zaběhnutých kol – 32:18

U APBT/AST se absolutem stala fenečka Lina, majitelky Kristýny Daňkové se součtem dvou nejrychleji zaběhnutých kol – 32:30

U SBT/ABT se absolutem stala fenečka Angels Baby Gold Machine (Baby) majitelky Beaty Kubeczkové se součtem dvou nejrychleji zaběhnutých kol – 35:58.

Za krásné fotky moc děkuji našemu dvornímu fotografovi Míšovi Sedláčkovi a jeho fotky jak pátečních, tak sobotních závodů najdete ZDE

A za fotky ze sobotních závodů hlavně Bull plemen děkuji Monče Pažinové a její fotky najdete ZDE

Výsledková listina RR a Příchozích:

Výsledková listina BULL plemen:

Na závěr bych moc chtěla poděkovat Verče Fiantové, Zuzce Nemčovičové a Katce Brňákové, že mi pomohli s přípravou cen. A zase všem, kteří pomohli klukům postavit, anebo bourat trať.

Doufám, že jste si to všichni užili, min. tak jako my. Závody se nám moc líbily a po letní pauze se na Vás budeme strašně moc těšit!! Užijte si opravdu krásnou dovolenou, buďte zdraví a po prázdninách ahoooj! Šárka, Verča, Peťa a Honza!!