Moje obligátní věta….je za námi další úspěšná akce….ale když ono to tak prostě je :))). Sice jsme měli běhat v Polničce, nebo ve Žďáře n.S., ale díky teplému počasí byla tráva tak bujná, že nám ji nestihli ani na jednom místě posekat. Poté se nám přidali problémy s ubytování a honem jsme tedy byli nuceni hledat jiný prostor, kde bychom mohli jak běhat, tak i přespat. K tomu se hodilo naše letní hledání vhodného areálu na další ročník SC. Tím pádem jsme se v létě byli podívat ve Sněžném a nakonec to vypadá, že jsme našli další základnu, kde se budou dát uskutečnit naše akce. Areál je rozsáhlý a dá se v něm běhat na dvou místech a dokonce i pohodlně přespat ve větším množství lidí.

A teď k závodům. Opět jsme začali s hodinovým zpožděním…..tentokrát jsme, ale naštěstí neřešili žádný technický problém. Prostě se jen nestíhalo :)).  Takže doufám, že jste se na nás moc nezlobili. Naštěstí sluníčko na nás koukalo už od rána a nálada byla výborná. Jakmile jsme začali, tak už to vše jelo jak na drátkách. Trať byla sice kratší, ale vynahradili jsme to pejskům tím, že si zaběhali skoro všichni 4 měřená kola a někteří se s každým dalším kolem lepšili a padaly rekordy. Bylo krásné pozorovat, jak se sledovaly časy nejen u ridgebacků, ale i u početné skupinky amerických pitbulů a že ti běhali jako o život! Díky krásnému počasí, bezchybně fungující časomíře i navijáku a jak jsem psala i výborné náladě, závody proběhly snad ke spokojenosti všech zúčastněných. My jsme byli tedy spokojení moc. Ještě jsem zapomněla poděkovat všem, kdo nám pomáhali ať už se stavěním, nebo bouráním trati, vybíráním peněz, focením apod. Takže všem moc děkuji!!

Fotky od Vlaďky   ZDE.

Absolutní vítězkou mezi ridgebacky se stala AISCHA ENERGY OF AFRICA  (maj. Jana Masaříková) s časem 10,97

Nejrychlejším příchozím ze všech se stal kříženec pitbula BEN (maj. Lucka Kratochvílová) s časem 10,82 

Výsledková listina níže:

[prettyfilelink size=”145 kB” src=”http://www.rr-sport.eu/rrsport/wp-content/uploads/2014/10/rrsport-vysledky-4-zavody-snezne.pdf” type=”pdf”]Výsledky 4 závody Sněžné[/prettyfilelink]

Jana a Aischa

Aischa Energy of Africa a Jana Masaříková