Úplně netradičně a proto, že náš fotograf poslal fotky už dnes, tak jsem se rozhodla, že příspěvek napíšu v neděli po proběhlých závodech. Jsme moc rádi, že i přes to, že se nám závody zkomplikovaly nečekanou akcí lyžařů a museli jsme je přesunout ze soboty na neděli, tak účast byla hojná a děkujeme, že jste i tak přijeli. Když chlapi stavěli v sobotu odpoledne dráhu, tak 3x zmokli a než bylo hotovo, tak teplota spadla o 10 st. celsia směrem k nule. Docela jsme měli strach, jak bude vypadat neděle, ale nakonec  bylo počasí parádní. Dopoledne sice teplota jen 4 st. a bylo hodně mraků a foukalo, ale na odpolední závody bylo po většinu času jasno a sluníčko nás aspoň trochu ohřálo.

U dopoledních závodů jen ridgebacků byla účast 100% a přijeli všichni přihlášení, odpoledne jich pár nedojelo a tak jsme měli prostor i na to, aby si běhání za střapcem zkusili i úplní začátečníci a uvidíme, zda je běhání bude bavit, nebo ne.

Dopolední závody fotil opět náš dvorní fotograf Míša Sedláček a jeho fotky jsou ZDE 

U odpoledních závodů tam někdo také fotil, tak uvidím, zda někdo pošle odkaz.

ABSOLUTNÍM VÍTĚZEM U RR – se opět stala Gwennie Czech Paradise Ridges – Kira majitelky Lady Jelínkové součtem časů : 0:37.12

ABSOLUTNÍM VÍTĚZEM U SBT/ABT – se stala Angels Baby Gold Machine – majitelky Beaty Kubeczkové součtem časů : 0:42.66

U pitbulů jsme absoluta nevyhlašovali, protože běhaly jen 3 fenky.

Výsledková listina celého závodu :

128 KBrrsport-vysledkova-listina

A rok utíká jako voda a tak se na Vás všechny budeme těšit na posledních závodech u Chaty Horka v Radešínské Svratce 11.11.2022!