A je to tady. Konečně nastává jaro a s ním i naše běhací sezóna. Bude to asi trochu dobrodružnější, protože to vypadá, že areály a termíny budeme mít jisté skoro až na poslední chvíli, ale snad to nějak dáme.

Takže dovolte mi, abych Vás pozvala na 1. závody v letošním roce, které jsme nakonec přesunuli z Křižanova na Žďáru nad Sázavou a to přímo na Pilskou nádrž v dobře už známém Koukalově areálu. Závody proběhnou v sobotu 25.3.2023. Jako u posledních závodů budou dopolední běhy pro příchozí, bull plemena, případně chrty a odpolední závody budou vymezeny rhodéským ridgebackům. Vůbec nedokážu odhadnout, kolik psů se nám přihlásí, proto časy a rozdělení budu řešit až podle skutečně zaslaných přihlášek a vše uvedu včas na webových stránkách a FB.

V tomto roce obnovujeme celoroční soutěž o KVAPÍKA 2023!! Jedná se už o 10. ročník! (Prozatím ho vyhlašujeme pouze pro ridgebacky. Až podle zájmu z bull plemen, můžeme Kvapíka opět rozšířit i na ně)

Propozice Kvapíka:

[prettyfilelink size=”275 KB” src=”http://www.rr-sport.eu/rrsport/wp-content/uploads/2023/03/rrsport-kvapik-propozice.pdf” type=”pdf”]rrsport-kvapik-propozice[/prettyfilelink]

 

Dle provozovatele areálu nebude k dispozici WC, které se tam nachází, protože ještě nezačala sezóna. Bude se muset chodit když tak do restaurace Tálský mlýn, který má celoroční provoz a dá se v něm dobře občerstvit.

Pro zájemce o spaní – budeme ubytovaní ve středisku Zubří – cca 18 km od Žďáru n.S.. Tak pokud budete chtít někdo přespat, prosím zaškrtnout v přihlášce, která se nachází v propozicích. Prosím o vyplnění i naše členy!

PROPOZICE ZDE

Na všechny zájemce a příznivce coursingového běhání se moc těšíme!! V případě nějakých dotazů mne neváhejte kontaktovat!