Ahoj všichni.

Je 5 dní do našich 1. závodů a tak předpokládám, že už se nikdo nebude hlásit. Takže v článku si můžete rozkliknout seznamy na běhání a ujistit se, že jsem Vás zapsala. Pokud jsem na někoho zapomněla, tak se omlouvám a napište. Napravím to. Jsou tam uvedené i platby a zvýrazněni ti, co ještě neposlali peníze. Jak jsem psala, přihláška je platná po uhrazení startovného, Takže opozdilce poprosím o úhradu. V opačném případě Vás budu ze startovní listiny škrtat.

Závody opět proběhnou na dvě skupiny. Dopoledne cca od 10:00 hod budou běhat chrti, příchozí do a nad 50cm a Bull plemena. Po závodech uděláme hned vyhlášení.

Ridgebackové budou běhat odpoledne od 13:00 hod.

Občerstvit se bude dát v restauraci Tálský mlýn, který je dole pod loukou. Jelikož ještě není zahájena sezona v kempu, tak WC bude také jen v restauraci. Snad nám bude přát počasí a závody si užijeme!

Moc se na všechny těšíme.

Startovní listina dopoledních závodů:

[prettyfilelink size=”443 KB” src=”http://www.rr-sport.eu/rrsport/wp-content/uploads/2023/03/rrsport-chrtiprichozibull-seznam-web-1.-zavody.pdf” type=”pdf”]rrsport-chrtiprichozibull-seznam-web-1.-zavody[/prettyfilelink]

 

Startovní listina odpolední závodů pro RR:

[prettyfilelink size=”439 KB” src=”http://www.rr-sport.eu/rrsport/wp-content/uploads/2023/03/rrsport-rr-seznam-web-1.-zavody.pdf” type=”pdf”]rrsport-rr-seznam-web-1.-zavody[/prettyfilelink]