Jelikož ten čas prostě neúprosně letí, tak honem musím napsat malé povídání o proběhlém tréninku a také náhradních závodech pro bulíky, abych mohla vypsat propozice k posledním závodům v letošním roce.

Na Kuklík jsme se těšili, protože je to krásné místo s úžasnou loukou, která bohužel už nebude k dispozici, takže jsme tam byli naposled. Nicméně mohu konstatovat, že to byl náš první a zároveň poslední trénink v letošním roce, což mě moc mrzí, že nám to jindy nevyšlo. Chlapi postavili trať dlouhou tak 210 m. Tréninky jsou totiž daleko lepší, jak závody, kde si psi většinou zaběhnou jen tři kola. U tréninku klidně i 10 kol. Myslím, že 8 kol si tam jedna nadšená fenečka RR určitě dala. I když nebylo jasno, aspoň nepršelo a jen protivně foukalo, ale i tak jste přijeli v krásném počtu skoro 30 psů a tak si určitě potrénovali pořádně všichni. Jen louka byla tak namokřená, že když na startu vyběhl bílý, nebo chlupatý pes, na konci přiběhl černý a v případě chlupatých, pořádně urousaný pes. Ale to asi v tomto případě nikomu nevadilo. Jen lituji paničku afgánského chrta, který musel být kompletně vyprán :))) Ale běžel nádherně, radost se dívat 🙂

V odpoledních hodinách proběhly náhradní 4. Závody pro bull plemena. Přijelo běhat 21 psů a i když to tentokrát nefrčelo podle čísel, tak i tak jsme měli za 1,5 hodiny odběhány tři měřená kola a mohli jsme vyhlašovat vítěze. časomíra frčela dobře a v podstatě se, nevíme proč, nesepnul ze všech běhů akorát jeden čas. Ale opravný běh proběhl už v pořádku.

Absolutním vítězem v kategorii ABPT/AST se stala fenka ČITA majitelky a také sponzorky 1.míst – Katky Holubové s časem dvou nejrychlejších běhů 37:13.

Absolutním vítězem v kategorii SBT/ABT se stal pejsek Atila De la Putika, majitelky Jany Pěnkavové s časem dvou nejrychlejších běhů 48:76.

VÝSLEDKY ZDE :

VÝSLEDKY KVAPÍKA po 4.kole :

Za fotky bulíků děkuji Monice Pažinové – odkaz ZDE

A také Míše Tuček Konečné – odkaz ZDE

Chtěla bych opět poděkovat Katce Holubové a jejím Domácím sušeným masíčkům za sponzorské dary pro první místa. A také všem, kdo jakýmkoliv způsobem opět pomáhali zabezpečit chod tréninku i závodů. Ať už při registraci, nebo holky v kuchyni a speciálně děkujeme Petrovi Juráskovi za vynikající přípravu občerstvení nejen pro ubytované, ale pro všechny, kdo přijeli a měli chuť si dát něco teplého do žaludku.