Dnes, před půlnocí, začíná první jarní den a tak je příhodné, že vkládám na web propozice k 2. jarním závodům, které se budou konat ve Vysokém Poli a na které se už opět moc těšíme! Závody zahájíme tentokrát kolem 10:00 hod, protože už bude déle světlo, tak nemusíme tolik spěchat. Určitě zůstaneme u modelu, kdy budou dopoledne začínat RR, po nich příchozí a následně bull plemena, ale vše se bude odvíjet od počtu přihlášených psů.

Tentokrát, aby jste to neměli tak složité, tak si vezmu  k sobě na dráhu někoho, u koho se bude dělat přejímka, aby jste nemuseli chodit k restauraci a zpět na dráhu. Takže přihlašování a registrace psů bude probíhat na dráze!

Opět platí, kdo chcete na Vysokém Poli ubytovat, tak dejte vědět, nevím, zda-li budeme mít k dispozici všechny chatky, tak aby bylo místo!

Na přejímky stačí přijet půl hodiny před tím, než začnete běhat!! Přihlašování prosím e-mailem, ne přes FB. Ať to mám vše na jednom místě. E-mail uveden v propozicích.

Doufám, že vyjde počasí a že si to jarní běhání náležitě užijeme! Vím, že je Vás hodně , co milujete zimu, ale já po letošní zimě na Vysočině už netrpělivě vyhlížím JARO a sluníčko!! Potřebuji řádně dobít baterky!

Tak tímto spouštím přihlašování. Propozice jsou ZDE