Už určitě všichni netrpělivě čekáte, až sem vložím výsledky a budete se moct podívat, jak Vaši závodníci běželi. 🙂 Musím říct, že jsem se trošku bála počasí. Pořád hlásili, že bude nic moc a že sobota bude víceméně zatažená a bude pršet.  Ale naštěstí předpověď nevyšla úplně přesně, jak hlásili a i když ráno trošku sprchlo, tak během závodů ten drobný zavlažovací deštík vůbec nevadila nakonec se udělalo docela pěkně a bylo fajn, že nepařilo slunce a nebylo velké vedro. Bylo to vše složitější.

Tentokrát musím moc pochválit chlapy, že si dali velkou práci s přípravou trati!! Louka byla sice pěkně posekaná, ale sami jste viděli, kolik trávy a v jakých kupách to tam leželo. Takže si kluci opravdu mákli, aby odhrabali to nejnutnější a mohlo se běhat bez nějakých úrazů, protože všichni víme, jak to na posekané trávě klouže. Dokonce mě překvapila i časomíra, že zazlobila snad jen dvakrát, kdy se sama vlivem počasí,spíše tedy větru, zastavila.

Vysoké Pole je sice krásně položený areál, ale louka je poměrně daleko od restaurace, tak se nedá dodržet stanovené pořadí a běhalo se podle toho, jak kdo došel. Nakonec jsme vyhodnotili, že pro větší pohodu všech zúčastněných a vzhledem k počtu přihlášených psů na jednotlivé závody, změníme trochu systém běhání. Dopoledne budou běhávat ridgebackové, pak si dáme pauzu a po ni si závody odběhnou ostatní od bulíků, pitbulů a příchozích. Nebudou takové čekací prostoje a snad budou tentokrát uspokojeni všichni, komu se nelíbí, že si zaběhá a pak musí dlouho čekat.

Jinak mě také překvapil počet nahlášených pitbulů a bulíků, kromě skalních, přibylo pár nových a tak obě kategorie byly opět pěkně obsazené. Jen, jak jsem psala v propozicích, tyto závody nebudou pro bulíky a stafbulíky započítány do Kvapíka 2015. Mají vypsán náhradní termín na Summer Campu v odpoledních hodinách.

Výsledky najdete níž v odkazu:

[prettyfilelink size=”150 kB” src=”http://www.rr-sport.eu/rrsport/wp-content/uploads/2015/06/rrsport-vysledky-3-zavody-vysoke-pole.pdf” type=”pdf”]Výsledky 3 závody Vysoké Pole[/prettyfilelink]

Za fotky tentokrát děkuji nejen Vlaďce, naší dvorní fotografce, ale všem kdo fotili a dali odkaz, aby si i ostatní mohli ty své miláčky stáhnout.

Fotky od Vlaďky jsou ZDE

Fotky od Kačky  Jirkové ZDE

ABSOLUTNÍM VÍTĚZEM U RR SE STALA :

ASHLEY SHAKARRI  AFRYEIA majitelky Šárky Škarkové s časem 19:17

/home/www/rr sport.eu/www/rrsport/wp content/uploads/2015/06/rrsport ashley 3 zavody

Ashley v akci

 

 

 

 

 

 

 

 

NEJRYCHLEJŠÍM PŘÍCHOZÍM ZE VŠECH SE STALA:

JAMIE kříženka majitelky Veroniky Vyhnánkové s časem 19:15 

Na závěr opět děkuji všem, kdo nám pomáhají s chodem celé akce. Nebudu všechny jmenovat…oni ví…. a věřte, že bez Vás by to vážně bylo složité a ještě jednou moc děkuji za jakoukoliv pomoc!!