A je tady poslední akce letošního roku a to 5. závody, které se budou konat v sobotu 11.11.2023 u Chaty Horka poblíž Radešínské Svratky. Původně jsme měli končit pouze tréninkem, ale protože jsme vynechali závody v září, musíme tuto akci udělat v listopadu. Budeme doufat, že nám to počasí ještě umožní a akce se uskuteční ke spokojenosti Vás i nás.

Jsou to zároveň poslední závody, kde je možnost dokončit účast v celoroční soutěži o Kvapíka 2023. Po ukončení závodů budeme vyhlašovat výsledky této celoroční soutěže a Kvapíci už se těší na nové majitele. Doufám, že se Vám budou líbit.

Co se týká občerstvení, budeme moci vařit čaj, kafe, případně svařák, nebo grog a pokud se kluci uvolí, tak snad by mohla být i nějaká frankfurtská polévka. V případě nepřízně počasí, se bude dát zahřát v chatě u krbu.

Takže přihláška je vložena do propozic. Je platná po úhradě startovného.

PROPOZICE ZDE 

Na všechny se budeme moc těšit! Na Chatě Horka se dá spát, takže Ti co s námi jezdí a přespávají a budou chtít mít zajištěn pokoj, tak neváhejte!! Kapacita chaty je omezena pouze na 10 pokojů, takže kdo dřív přijde, ten bude mít pokoj. Zájem o ubytování poslat na e-mail, případně whatsupem, mesengerem, prostě jakkoliv. )