Jelikož se čas pomalu naplnil a za 3 dny se uvidíme na podzimním tréninku a také na náhradních závodech pro bull plemena, vložím Vám sem seznamy na běhání a startovní listinu pro bulíky, aby jste si to mohli zkontrolovat, zda-li jsem na Vás nezapomněla.

Trénink pro RR a všechny příchozí začne v sobotu v 10:00 hod. Závody pro Bull plemena máme v plánu začít kolem 13:30 hod. Na tyto závody můžete najíždět až kolem 13:00 hod, ať tam tolik nemrznete. Nevím, jaké nakonec bude počasí, ale jedete na Vysočinu, kde už teď je chladno a uplakané počasí. Pokud jsem se dívala na předpověď, tak v sobotu nemá být nic moc, ale nic nevzdáváme a pokud to jen trochu půjde, vše se uskuteční.

Občerstvení pro Vás bude zajištěno, teplé nápoje také. Určitě budeme mít nějakou gulášovou, nebo frankfurtskou polévku, a budete si moci dát i čaj, kafe, svařák grog apod. Budeme muset trochu poladit parkování Vašich aut, aby tam zase nevznikl problém, ale to budeme řešit až na místě, jak budete najíždět.

Seznam na trénink RR a příchozí:

Startovní listina náhradních závodů pro BULL:

Na všechny, které jsme dlouho neviděli se moc těšíme. Také se těšíme na nováčky a doufám, že Vás neodradí počasí a přijedete si všichni s pejsky zaběhat. 🙂