Je neděle večer a i když jsem po víkendu utahaná jako kotě, tak mi nedá, abych nenapsala příspěvek, že jsme sobotu zakončili letošní krátkou sezónu závodů. Jak napsala jedna kamarádka, byly to Mlhavé závody v Křižanově . Prostě podzim se přihlásil plnou silou a i když jsme měli na předposledních závodech nádherné slunečné počasí, tak tuto sobotu jsme si užili vlezlé mlhavé zimy, ale naštěstí aspoň nepršelo a psům to vůbec nevadilo a  byla jsem ráda, že se to nepodepsalo na jejich výkonech a všichni závody dokončili v pořádku a s nadšením.

Jak jsem říkala na vyhlašování, jsem moc ráda, že jste i přes to né moc příznivé počasí, na naše poslední závody dojeli a užili si je s námi. My jsme si užili teda hlavně té vlezlé zimy, ale ještě pořád se to dalo vydržet a také co bychom pro Vás neudělali. Chyběl nám náš druhý sporťák Honza a tak chvílemi musel zaskočit i Míša Fianta a moc děkuji, že s tím Petrovi pomohl.

ABSOLUTNÍM VÍTĚZEM RR se stala fenka Desiré Makena, majitele Miroslava Zettíka s časem 32.55 (součet dvou nejrychleji zaběhnutých kol)

ABSOLUTNÍM VÍTĚZEM APBT/AST se stala fenka Sweet Revenge, majitelky Jany Chajbulina s časem 30.72 (součet dvou nejrychleji zaběhnutých kol)

ABSOLUTNÍM VÍTĚZEM SBT/ABT se stala fenka Angels Baby Gold Machine, majitelky Beaty Kubeczkové s časem 35.11 (součet dvou nejrychleji zaběhnutých kol)

Za fotky opět moc děkuji Míšovi Sedláčkovi, který nejen, že běhal s klukama všechny kola, ale stihl ještě fotit a jeho fotky jsou ZDE

A také Monče Pažinové, která je agitátorka, fotografka a ještě má psí závodníky – její fotky jsou ZDE

Výsledková listina dopoledních závodů RR:

225 KBrrsport-rr-vysledkova-listina

Výsledková listina odpoledních závodů Příchozí a BULL :

240 KBrrsport-bul-a-prichozi-vysledkova-listina

 

Co bych tak řekla, nebo spíše napsala na závěr. Jsem strašně ráda, že za námi na naše akce jezdíte. Vím, že to nejsou žádné profi závody, kde se dají dělat licence, ale nás těší, že umožníme běhat i těm, kteří nejsou úplní srdcaři a za tím střapečkem vyběhnou pouze tehdy, když tam někde na trati vidí pánečka.  A jsem strašně ráda, za každého spokojeného pesana, který doběhne do cíle a že se z jejich výsledků těšíte i když zrovna neskončí na bedně!

Chtěla bych moc poděkovat VerčeFiantové, která to se mnou vše nějak organizuje, teď i vařila pro všechny plévku, vodila psy na běhání, běhala po trati, prostě toho zvládala až až!! A také všem, kdo se jakkoliv na té organizaci našich akcí podílejí a dělají ty naše psy šťastnými!!

A úplně na závěr děkuji ménu Petrovi a také Honzíkovi Bukovskému, protože bez jeho obětavosti to vše nakládat, vykládat, stavět trať, odjezdit xx běhů, pak to vše zase uklidit, by to prostě nešlo!!

Se všemi, kdo nás budete chtít vídat, se budeme těšit v příštím roce!!! A pokud jste z daleka, tak neváhejte jezdit, dá se vždy někde s námi přespat! :))

Všem přeji krásný a pohodový konec toho letošního roku a hlavně ho prožijte ve zdraví!! Šárka