Dovolte mi, abych Vás pozvala na letošní 1. závody, které se uskuteční v sobotu 21.2.2015 od 11:00 hod v Areálu rekreačního střediska ADAMOS ve Sněžném. Vše bude záležet i na počasí, tak doufáme, že sněhu bude tak akorát, aby se závody daly uskutečnit. V každém případě opět platí teplé oblečení sebou jak pro sebe, tak i pro psy. Občerstvit se budete moci opět v přilehlé jídelně, kde si můžete dát teplou kávu, čaj, grog, svařák a na jídlo budou asi opět klobásky, nebo možná uděláme ještě nějaký gulášek 🙂 V případě nepříznivého počasí budou závody včas stopnuty.

A pro všechny, kdo chtějí udělat dobrou věc pro útulky. Na akci budeme vybírat obojky a vodítka, které se rozdají útulkům, které je nutně potřebují. Je to akce, která probíhá na facebooku a oficiálně se jmenuje “Akce obojky a vodítka pro opuštěné pejsky”. Rozhodli jsme se, že také pomůžeme na naši akci něco vybrat, tak pokud budete mít doma obojek a vodítko, které je ještě slušné, ale už jej nepoužíváte, tak bych vás poprosila, zda by jste je nemohli donést a na závodech předat. Uděláme určitě dobrou věc pro útulky! Vybrané věci budou předány paní Haně Švarcově, která je bude předávat potřebným útulkům. Předem moc děkuji! 

PROPOZICE ZDE

GPS body : 49°39’4.228″N, 16°7’15.014″E

Akce je pro členy klubu vedena jako víkendová, tak honem pište do e-mailu, kdo budete chtít spát s námi! Pokojů je sice dost, ale budu ráda, když se zavčas nahlásíte!