V pátek jsme se dozvěděli nemilou věc a to, že v sobotu 14.10.2023 se v areálu Pilské nádrže uskuteční nějaká krajská soutěž lyžařů v běhu. Areál patří lyžařům a tak i přes to, že jsem termín měla dohodnutý skoro 3/4 roku, tak organizátoři nepředpokládali, že tu louku může mít pronajatou i někdo jiný a nedali prostě nikomu vědět. Byli jsme hodně překvapený, a celý pátek a sobotu jsme přemýšleli, jak s touto situací naložit a kde zajistit běhání, protože každá louka má své majitele a není vůbec jednoduché sehnat rychle náhradní prostor, který by vyhovoval.

Nakonec jsme usoudili, že nejjednodušším řešením pro nás, bude závody přesunout ze soboty na neděli 15.10.2023!!

Chápu, že to nebude vyhovovat všem přihlášeným a za tuto situaci, kterou jsme opravdu nezavinili, se moc omlouváme! Všem přihlášeným budu posílat e-mail s touto informací a pokud Vám tento termín nebude vyhovovat a budete chtít vrátit startovné, dejte mi prosím vědět co nejdříve!! Peníze samozřejmě povracím.

Teď je přihlášeno celkem 40 psů a pokud by to takto mělo zůstat, závody asi rozdělíme na dopolední a odpolední, nebo pokud by se nerozdělovala startovní listina, trochu déle by trvalo jedno kolo. Uvidím, kolik Vás nakonec bude. Trať budeme nuceni postavit v sobotu odpoledne, aby byla na neděli připravena.

Seznam přihlášených psů sem vkládám, ale je to seznam všech přihlášených. Není tedy rozdělený. Zaktualizuji podle toho, kolik Vás opravdu přijede a dám i včas vědět, jak by to v neděli mělo probíhat.

Seznam přihlášených psů a platby:

458 KBrrsport-seznam-web-4.-zavody-vsichni

 

Věřte nám, že nás nastávající situace opravdu mrzí, ale doufám, že někdo z Vás na ty 4. závody dojede i přes ten přesun termínu. Budeme se na Vás těšit! Šárka