I když to normálně nedělám, tak vzhledem k tomu, že se Vás sešla pěkná kopa a doufám, že jsem na někoho nezapomněla, tak sem vkládám seznam všech, co se přihlásili na trénink dogracingu a něco málo informací k akci na Horce. Včera mrzlo, dnes také, ale má být tepleji a tím pádem pršet. Budeme doufat, že to počasí vydrží tak, abychom trénink mohli uskutečnit. V každém případě se teple oblečte!! Psům do aut vezměte deky, pelíšky, prostě cokoliv, aby jim v autech nebyla zima. Chata je menší, než jídelna ve Sněžným a moc psů se tam nevleze! Trénink asi opět rozdělíme na dvě skupinky!! Hodně RR tam totiž se svými pánečky spí a tak se pokusíme začít kolem 10 hodiny s těmi, co budou ubytovaný na Horce. Tím pádem ostatní poprosím, aby jste najížděli kolem 11 hodiny, kdy už bude část psů  mít odběháno nějaké běhy. Je to i z toho důvodu, aby jste tam zbytečně nemrzli, nebo neprochladli. Na chatě se bude dát ohřát a budeme mít opět nějaké teplé jídlo a nápoje!

I když jsem dala stopku při 40 psech, tak se mi stejně ještě pár jedinců dohlásilo a celkový počet je tedy 44. Máme velkou radost, že máte o tento trénink zájem a jsem sama zvědavá, jak to pesanům s novými překážkami půjde! A protože je Vás tolik, tak budeme běhat asi podle čísel, protože to bude aspoň rychle odsypávat. V podstatě ten seznam můžete brát jako startovní čísla. 

Pro Ty, co na Horce nikdy nebyli, tak v Radešíneské Svratce je naproti fotbalovému hřišti směrovka směr chata Horka!! Pokud jedete z Nového Města n.M., odbočujete do leva! Z opačného směru u hřiště do prava! Akorát je tam strašná cesta. Neupravená, do mírného kopce, tak se moc nelekněte! Sníh na Vysočině není a snad ani nehrozí to, že by měl nějaký napadnout! Ale nepromokavé oblečení sebou určitě!!

Moc se na Vás zase těšíme!! Tréninky jsou takové volnější, tak si snad stihnu i pokecat se všemi.

SEZNAM na trénink :

451 KBseznam-na-trenink-web