Většinou tyto seznamy dávám až v týdnu, kdy máme závody, ale protože jste fakt skvělí a přihlásilo se už teď 63 psů, tak raději zastavuji přihlašování a vkládám seznamy na běhání pro Vaši kontrolu. Také je vidět, kdo má už zaplaceno a kdo ještě ne. Na platby máte ještě týden čas.

Jinak akci opět rozdělíme na dopolední a odpolední závody. Dopoledne tentokrát budou běhat Chrti + Příchozí a Bull plemena a odpoledne pouze Ridgebackové. Také jsem sloučila příchozí do a nad 40 cm do jedné kategorie Příchozí do 50 cm a to z důvodu, že do 40 cm byl 1 pes a nad 40 cm 2 psi. U pitbulů je nahlášen ve psech pouze 1 pes, takže ho zřejmě sloučím s fenami. Ostatní kategorie jsou v hojném počtu a mám velkou radost, hlavně za krásný počet ridgebacků.

Časový harmonogram :

10:00 hod  – 12:30 hod – Chrti, Příchozí, Bull

12:30 – 13:00 hod – vyhlášení výsledků

13:00 – 15:30 hod – Ridgebackové

15:30 – 16:00 hod – vyhlášení výsledků

Dopoledne můžete najíždět od 9:30 hod. Předpokládám, že jste tam už skoro všichni byli, ale kdo ne, tak kousek od areálu Pilské nádrže je Hotel Tálský mlýn, kde se dá občerstvit, případně si skočit na toalety. Hlásí už chladnější počasí a jedete na Vysočinu, tak teplé oblečení sebou, teplé nápoje také a psům do aut když tak deky.

Seznam psů na dopolední závody :

444 KBrrsport-chrtiprichozibull-seznam-web-4.-zavody

Seznam Ridgebacků na odpolední závody:

441 KBrrsport-rr-seznam-web-4.-zavody

 

Na všechny se moc moc těšíme. Celý tým RR Sportu!! 🙂