Je po uzávěrce a já bych ráda napsala, jak to tentokrát bude probíhat. Je přihlášeno celkem 37 psů z toho – 18 RR, 5 Příchozích a 14 Bull. Dopolední závody uděláme pro Bull a odpolední pro RR a příchozí. Bude to takové pohodovější.

Takže dopolední závody pro BULL:

Zahájení 10:30 hod – ukončení – cca 12:30 hod

Odpolední závody pro RR a příchozí:

Zahájení 13:00 hod – ukončení 15:30 hod  

Pořád předpokládáme, že louka by měla být posekána, takže poprosím všechny. kdo ještě nezaplatil, aby poslal platbu na účet klubu. V areálu je možnost občerstvení v Restauraci Tálský mlýn a protože je v provozu už camp, tak předpokládám, že bude u louky otevřeno i WC.

Pokud by se něco mělo změnit, jedná se mi o tu louku, budu všechny informovat a peníze bych v tom případě vracela zpět na účet.

Seznam dopoledních běhajících:

[prettyfilelink size=”435 KB” src=”http://www.rr-sport.eu/rrsport/wp-content/uploads/2023/05/rrsport-bull-web-2.-zavody.pdf” type=”pdf”]rrsport-bull-web-2.-zavody[/prettyfilelink]

Seznam odpoledních běhajících:

[prettyfilelink size=”436 KB” src=”http://www.rr-sport.eu/rrsport/wp-content/uploads/2023/05/rrsport-rr-prichozi-seznam-web-2.-zavody.pdf” type=”pdf”]rrsport-rr-prichozi-seznam-web-2.-zavody[/prettyfilelink]

Pokud jste posílali přihlášku a já Vás nenapsala, tak se mi prosím ozvěte. Stát se to může. Doufám, že nám vyjde počasí a že si závody užijeme.