Myslím, že je nejvyšší čas, abych otevřela přihlašování na naše 4. závody, které se opět uskuteční ve Žďáře nad Sázavou v areálu Pilské nádrže v sobotu 14.10.2023. Měli jsme celé léto pauzu a tak se budeme na všechny těšit. Prozatím jsem nastavila, že budou začínat příchozí s bull plemeny, ale můžu upřesnit až podle počtu přihlášených psů. Také je možné, že budeme běhat všichni dohromady.

Přihláška je opět on-line a je v propozicích, viz. odkaz níže. Účast je podmíněna odesláním přihlášky a uhrazením startovného.

Jedna změna bude v tom, že v campu Táborky skončila sezóna a tak nebudou otevřeny toalety, ale budou se dát využít toalety v hotelu Tálský mlýn, který je kousek od louky, na které závody budou probíhat a který je v provozu. Myslete na to, že začal podzim a i když je teď krásně, tak v říjnu tomu tak být nemusí. Proto nezapomeňte sebou teplé oblečení, pro psy do kufru když tak teplé pelíšky a pro sebe nějaké zahřívadla. :))

Kdo by chtěl s námi spát, tak mám zamluvených 5 chatek (vždy pro dvě rodiny) v Rekreačním areálu ZUBŘÍ u Nového Města na Moravě. To mi když tak napište jakoukoliv formou, e-mailem, messengerem, whatsup apod.

Na všechny se budeme moc moc těšit. Šárka

PROPOZICE ZDE