Vložila jsem program do Summer Campu ve Vysokém Poli. Také jsem aktualizovala platby a ti, kdo zaplatili do konce května, tak těm moc děkuji, že je nemusím uhánět. Kdo ještě nezaplatil, tak Vám pošlu e-mail, aby jste to měli na paměti!

Jako vždy budu moc ráda, když  se Vám podaří dovést nějaké drobnosti a to hlavně pro dětičky! Budeme tam mít 4 mimina do jednoho roku a pak asi 5 dětí kolem 8-10 let  a 9 mrňat v rozmezí od 3 do 7 let. Celkem 18 dětí. Taková malá mateřská školka! Nebudeme mít vyčleněnou žádnou osobu, která by se věnovala jen dětem, ale určitě strádat nebudou a jako vždy se jim tam soutěže udělají. Viz. program!

V úterý 25.7.2017 proběhne tradiční Členská schůze v rámci SC, pozvánka Vám přijde e-mailem.

Další možnosti programu:

Přednáška o čínské medicíně pro psy, akupunktura a fytoterapie pro zvířata Mgr. Michaela Rašková-Zelinková, Ph.Dr. – domlouváme – bude upřesněno!!! – předpoklad čtvrtek odpoledne – 3-4 hodiny!

Fotografický seminář – školení ohledně fotografie a fotografování – školitel Michal Sedláček! Tady budeme domlouvat čas, nebo časy až dle zájemců přímo na SC!

Obrany – velmi omezený počet psů – max. 6-7 dopoledne a to samé odpoledne!! Tak kdo budete mít zájem, tak se opravdu dopředu nahlaste!!

Na všechny se moc moc těšíme!

PROGRAM SC 2017