A máme za sebou 3 závody a vlastně poslední závody před letními prázdninami. Ani jsem si nemyslela, že když skončíme na Křižanově, že se nám podaří sehnat někde adekvátní louku na běhání a světe div se, máme ji přímo za městem ve kterém bydlíme. Je to určitě velice adekvátní náhrada prostoru na běhání. Horší je to s našimi víkendovými akcemi, kde jsme byli zvyklý spát a trošku i zapařit. Ale třeba se ještě něco objeví.

Bylo přihlášeno 45 psů a nakonec běhalo 47 pesanů. Závody proběhly i díky Vaší ukázněnosti v naprosté pohodě a řekla bych, že i docela rychle. Prostoje nebyly žádné a jen se pár pánečků od ridgebacků proběhlo se svými psy. U příchozích a pitbulů to vždy krásně odsypávalo. Jsem ráda, že se nám nic nekazilo a že snad kromě toho, že nám časomíra nechtěla stopnout chrtíka, vše šlo hladce.

Tentokráte nemám ani jednu fotku, protože tam prostě zrovna nikdo nefotil.

Absolutním vítězem se u RR stala opět Gwennie Czech Paradise Ridges – Kira, majitelky Lady Jelínkové se součtem dvou nejrychleji zaběhnutých kol 39:36.

Absolutní, vítězem u APBT/AST se stala Sweet Revenge, majitelky Jany Chajbuliny se součtem dvou nejrychleji zaběhnutých kol 38:67.

Absolutním vítěze, u SBT/ABT se opět stal CUTE RICKY Guardian of the gate  – Riky, maijtelky Zity Bínové se součtem dvou nejrychleji zaběhnutých kol 45:50.

Výsledky celého závodu:

133 KBrrsport-3.zavody-vysledky

Ještě se pokusím udělat nějak tabulky Kvapíka. Abych věděla, jak na tom jste. 🙂

Na všechny se budeme těšit v září, kdy máme naplánováno běhání na 23.9.2023. Užijte si celé léto, pořádně se vydovolenkujte a odpočiňte si a načerpejte energii jak Vy, tak i Vaši čtyřnozí miláčci!