Ahoj všichni naši příznivci a kamarádi. Omlouvám se, že jsem se na konci roku úplně odmlčela, ale tak nějak toho bylo všeho moc a potřebovala jsem trochu vypustit. Nicméně nekončíme, akorát jsme byli nuceni ty naše akce trochu omezit a ráda bych Vás s tím seznámila.

Jde o to, že nemáme žádný vlastní areál na běhání, kde by nám podle našich požadavků vyšli vstříc a posekali nám trávu. Využíváme veřejný areál Autokempinku Pilák ve Ždáře nad Sázavou, který patří pod příspěvkovou organizaci Města Žďáru n.S. a louku obhospodařuje Agro Měřín. Takže musíme mít souhlas s použitím od dvou organizací a hlavně musíme využívat období, kdy je na louce naplánováno posekání. A to se řídí vegetačním obdobím. Je to prostě pro nás složitější a tak jsme byli nuceni termíny omezit a zkusit napasovat, kdy na louce buď nebude vysoká tráva, nebo bude zrovna posekaná.

Budeme mít tedy jen 4 závody v  roce. Můžou se jich zúčastnit všichni, kdo mají jakéhokoli pejska a mají pocit, že by ho to mohlo bavit a i ti, co nemají s běháním moc zkušeností, protože víte, že nám jde hlavně o to, aby si pes zaběhal a páníček byl spokojen. Přihlášky na závody budou probíhat přes on-line přihlašování a startovné se bude platit dopředu převodem na účet spolku. Akce jsou již vypsané a vidíte je bočním panelu, nebo v seznamu akcí na rok 2024.

I letos zachováme celoroční soutěž o Kvapíka 2024, jen budeme muset upravit pravidla, ale s tím Vás seznámím dříve, než proběhnou první závody.

Sponzorem všech našich letošních akcích by měla být společnost WEBER MLÝN – která dodává na náš trh krmiva značky Acana a Orijen.

Všechny závody jsou pro členy klubu pojaty jako víkendové akce. První tři závody budeme mít zajištěno ubytování na Chatě Sauna Polnička v obci Polnička, která je cca 2,5 km od Pilské nádrže. V tomto objektu je pouze 7 pokojů, takže kdo bude chtít ubytování, bude se muset hlásit včas. Protože tady bude platit, že kdo se nahlásí dřív, ten bude mít pokoj.

Pokud se někdo bude chtít stát členem klubu, stačí vyplnit přihlášku a poslat ji na e-mail klubu. Členský poplatek zůstává na částce 400 Kč/rok/člen a je splatný do 31.5.2024.

Letní Summer camp letos nebude a to z důvodu našich chovatelských plánů a pokud vše vyjde, měli bychom mít v létě štěňata.

V letošním roce budeme muset členskou schůzi uspořádat asi na nějakém víkendovém běhání, protože se volí výbor a předseda spolku. Na první akci si odsouhlasíme nějaký termín, který by vyhovoval většině.

I když budeme mít letos běhání méně platí, že se i přes to na Vás všechny budeme těšit a budeme se s Vámi rádi potkávat na našich akcích.

Tak na jaře v březnu ahooooj 🙂 Šárka