Začnu opět obligátní větou…..je za námi další akce :)))) Jsem ráda, že můžu napsat, že opět úspěšná i když velmi extrémní!! Hlavně, co se týká počasí. Jak jsem říkala po odpoledních závodech, že nám to počasí tak nějak vždy vyjde, ale tohle bylo opravdu hodně teplo a jsem ráda, že to všichni přežili ve zdraví. Jak lidi, tak psi. Už příjezd v pátek na Vysoké Pole značil, že ač je camp výše položený, tak i tam bylo extrémní teplo a v podstatě se nikomu nic nechtělo dělat. Chatky byly sluncem vytopené na nejvyšší stupeň a všem bylo lépe venku, kde aspoň trošku foukalo. Protože Peťa musel zůstat v práci na inventúře, Honza, druhý sporťák nemohl dojet,  tak se většina ubytovaných chlapů ještě večer pochlapila, a začali dráhu stavět i bez kluků a strašně moc jim za Petra děkuji. Ono se to nezdá, ale postavit dráhu také trvá nějakou dobu a v sobotu ráno to i tak vše bylo hodně hraniční, díky tomu, že jsme měli předělanou časomíru a byla to pro nás premiéra, jak to dopadne.

Sobotní ranní probuzení do totálního vedra už v 8 hodin značilo, že den bude pekelně horký!! Petr naštěstí dojel ještě v noci a tak se po ránu vrhl spolu s ostatními zase na dokončení trati. Tentokrát pomáhaly i holky a fakt všem hodně děkuji. Louka byla sice posekaná, ale plná suché trávy, která klouzala a pro psy by to bylo dost nebezpečné. Takže na řadu přišly hrabě a už se jelo. Já ještě ráno honem vkládala seznamy na běhání do časomíry, protože jsme ji dovezli ve čtvrtek v noci a nebylo kdy to udělat. Vše vypadalo, že klapne na jedničku a začneme včas….no jenže to tak nedopadlo. Protože, sice pro nás naštěstí, foukal v tom vedru silný vítr, ale shodil jednu startovací bránu a problém byl na světě. Prostě nešla! Opravdu nás všechny polil ještě větší pot a začal boj s časem. Naštěstí máme kolem sebe šikovné borce a ti zjistili, že vypadly “jen baterky”!! Sláva!! problém byl vyřešen, ale i tak to nešlo!! Nakonec v zoufalství Petra napadlo vše vypnout a znovu nastavit a huráááá!! Brány se spárovaly, nastavily a mohli jsme začít. Sice jsme nabrali půl hodiny zpoždění, ale hlavně, vše fungovalo!!! Jen bylo pekelné vedro!! Časomíra nám hlásila na louce 35 st., takže na závody to bylo hodně teplo!! Jsme opravdu rádi, že kdo dojel a závodil, tak to přežil!! Myslím, že spoustě psů se ani běhat nechtělo, ale protože většina jsou srdcaři a zapálení závodníci, tak 3 kola dali skoro všichni!! Dokonce i nováčci a proběhly se i štěňátka!

Na odpolední závody dojelo méně psů, než bylo nahlášeno, takže bylo celkem i brzo odběháno a ještě, že byl podél trati les, kde mohly stát auta a kde se všichni chladili. Vzhledem k tomu, že bulíci jsou hodně akční a u trati by se zbytečně zahřívali, tak se jelo podle startovních čísel a pesani se prostě vytahovali z chládku lesa, odběhli si kolo a opět se šli chladit do stínu lesa!! Chvalabohu za něj…myslím ten les!! :)) Nakonec i vyhlášení před hotelem jsme museli udělat ve spěchu, aby se pesani v autech neuvařili!! Tak omluva, že to bylo takové ve spěchu, že jsem zapomněla odměnit i malou jezevčici Nanynku, která prostě běhala jak pravá závodnice i když jí odpadla konkurence!! Má za to u mě schovaný balíček mlsek a na další akci je strašně ráda předám!

Tak a k výsledkům.  Jsem ráda, že i v rolích absolutů se to střídá a má radost pokaždé někdo jiný! Tedy minimálně u RR.

Absolutní vítězkou mezi všemi RR se stala GRACE,  majitele Pavla Menschika, ale na trati to oddřela i Pavlova manželka Alča, protože Grace se musí vždy namotivovat. :)) Takže gratulace oběma!

Grace

Grace

 

 

 

 

 

 

 

 

U příchozích jsme měli dva stejné průměrné časy a to u fenky APBT Roxy a křížence Bena. Nakonec jsme vzali průměr ze 3 běhu a tak se nejrychlejším příchozím ze všech se stala fenka APBT ROXY, majitelky Veroniky Slezákové.

/home/www/rr sport.eu/www/rrsport/wp content/uploads/2016/06/rrsport roxy vs

ROXY

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky dopoledních závodů u RR:

240 kBVýsledky RR

Výsledky odpoledních závodů u Bull a příchozích :

218 kBVýsledky Bull

Odkazy na fotky, za které děkuji Michalu Sedláčkovi, Zuzce Novákové a také Janě Poborské a Veronice Rybárové. Všechny jsou parádní a dokreslují celkovou atmosféru.

Fotky Michal ZDE

Fotky Zuzka ZDE

Fotky Jana ZDE

Fotky Veronika ZDE

Na závěr bych řekla, že i přes extrémně teplé počasí se závody opravdu vydařily! Trochu se omlouváme za počáteční zpoždění, ale snad nám to prominete, když jsme prostě museli řešit novinku….novou časomíru!! To se nedá vyzkoušet někde…to se prostě musí řešit akčně, když se to celé postaví a pak se něco semele!! :))))

Jinak opět děkuji všem, kdo zase pomáhali úplně se vším!! Jste skvělí a moc si toho vážíme!! Ale to Vy víte!! Budeme se na některé těšit na nadcházejícím Summer campu a s ostatními se těšíme na setkání na podzim, na dalších akcích, ať už Vašich, nebo našich!!