Blíží se červen a já bych potřebovala, aby jste doplatili pobyt! Rozpis kolik máte platit, jsem Vám už posílala!! Do půlky června musím požadovat kompletní zaplacení pobytu, protože musím platby přeposlat na cestovku!! Tak doufám, že Vás nebudu muset uhánět!!

Jinak jsme konečně dali dohromady celý program campu a doufám, že se Vám bude líbit! Snažili jsme se ho rozdělit tak, aby se jeden den unavili psi a další pánečci a také jsme nezapomněli na děti. Ty budeme víceméně řešit akčně!  Vzhledem k rozloze areálu, hřišť, blízkého koupaliště si myslím, že si užijeme akční týden. Po původním nadšení se několik lidí odhlásilo a aktuálně je stav takový, že jsou obsazeny všechny spodní chatky, dva pokoje a tři chatky v horní části areálu. Udělala jsem několik přesunů v chatkách, tak se podívejte do rozpisu, kde kdo budete. Jinak co se počtu lidí týká, tak by nás mělo být asi 51 dospělých, 11 malých dětí, 13 větších dětí a 57 psů. Pokud by jste o někom věděli, že by s námi chtěl jet, tak je pořád možnost. Stačí se přihlásit mě na e-mail.

Odkaz – PROGRAM CAMPU

Ještě bych Vás, stejně jako v minulých ročnících, chtěla moc poprosit, zda-li by jste zase nemohli přivést nějaké ceny do soutěží pro děti. Většinu cen do soutěží na celý týden se budeme snažit zajistit my z peněz, které vybíráme jako povinnou platbu, ale víte, že děti jsou nadšené z každé blbosti a není jich nikdy dost. Moc děkuji dopředu!!

Také Vás upozorňuji, že program pro děti je jen omezený a nebudou se dát odložit jako do školky, ale musíte jim program zajistit i sami.:))))

Vzhledem k tomu, že ne všichni na stránky chodí, tak Vám informace přepošlu i e-mailem! Na všechny se už moc těšíme!!