Když tak koukám na sledovanost našich stránek, tak prostě musím napsat článek o dalších závodech, aby jste sem nekoukali zbytečně. Začnu tedy obvyklou větou….jsou za námi třetí závody letošního roku…. :)))) a opět můžu napsat, že úspěšné! Ale postupně….

Měli jsme trošku dramatický týden, protože Petrovi vybouchlo v práci auto a chvíli jsme nevěděli, kde vzít náhradní, aby jsme ten cirkus, co vozíme, měli čím dovést. Štěstěna naštěstí stála na naší straně a díky švagrovi jsme nakonec měli zapůjčené aspoň berlingo a k tomu vozík. Jinak tedy nevím, jak bychom to udělali. Ale vše tedy dopadlo dobře a závody se mohly uskutečnit. Jediné, z čeho jsme pak měli obavu, bylo opět počasí, protože na víkend hlásili po celé republice silné bouřky a déšť! No a vzhledem k tomu, co jste potom říkali, jim předpověď vyšla, jen nad námi tentokrát bděl někdo shora, protože nebe kolem Vysokého Pole bylo černé, ale tam nespadla ani kapka. Slunce a vedro vydrželo přesně do odpoledního vyhlášení bulíků a  předáním posledního poháru absolutnímu vítězi, začalo kapat a pak pršet. Ale pršelo jen chvíli a pak bylo opět krásně!! Posíláme “nahoru” velké díky, že ten sluneční tunel, co byl nad Vysokým Polem, vydržel po celou dobu závodů.

Co se týká účasti, tak u RR to byl takový stabilní počet kolem 29 pesanů a to ještě někteří nemohli přijet. Ale u pitbulů jsme se dočkali tedy velkého překvapení, protože z původně nahlášených 26 psů, jich přijelo 16. Takže odpoledne to byla velmi komorní akce a někteří prostě měli to štěstí, že v jejich kategorii nepřijeli soupeři a tak byli na 100% na bedně! 🙂 I přes tu menší odpolední účast, si ale myslím, že jste si to snad všichni užili.

U dopoledních závodů jsme měli jedno velké překvapení, protože vítězství ve své kategorii a navíc absolutního vítěze vyhrál Bayo Mugambi Kwayera – Mugi, pes manželů Fiantových, který prostě běhal tak rychle, že se mu nikdo jiný nevyrovnal a dva ze tří běhů zaběhl naprosto shodným a navíc nejlepší časem. A navíc každé kolo mu pouštěl naviják někdo jiný a o to,  to bylo větší překvapení!

Takže tím se dostávám k absolutním vítězům.

U RR to tedy byl Bayo Mugambi Kwayera, Verči a Michala Fiantových, který dvěma shodnými časy 18:84 urval celkové vítězství třetích závodů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejrychlejším z příchozích, se jako obvykle, stala kříženka Sára, majitelky Edity Klaudové s časem nejrychleji zaběhnutého kola 19:25.

A nejrychlejším z BULL plemen se stala kříženka Jamie, majitelky Veroniky Vyhnánkové s časem nejrychleji zaběhnutého kola 18:56

 

Výsledková listina dopoledních závodů RR + Příchozí:

269 KBrrsport-vysledky-rrprichozi

Výsledková listina odpoledních závodů BULL plemen :

204 KBrrsport-vysledky-bull-plemen

 

FOTO ZDE od Michala Sedláčka

Jinak bych Vám opět chtěla poděkovat za to, že za námi jezdíte a že si to s námi snad užíváte. Za krásné diplomy opět děkuji Míšovi Fiantovi a věřte, že kupování cen už je pro mě velký oříšek, protože člověk po těch letech už neví, co má pořád pořizovat, aby to pro Vás nebyla úplná blbost. Tak doufám, že se pořád nějak trefuji a pejsci si cen užívají a Vám se snad líbí.

Teď budeme mít skoro 3 měsíční přestávku a budeme se s Vámi všemi těšit až na podzim v září, při podzimních závodech opět ve Vysokém Poli a na majitele RR se těšíme na letním Summer Campu už v červenci!!!!