Na FB jsem už včera avizovala STOP STAV! Je nahlášeno 72 psů, překvapivě víc na dopoledne. Poprosila bych, pokud někdo víte, že z nějakého důvodu nebudete moci přijet, tak mi to ještě dejte vědět, aby se když tak uvolnilo místo pro někoho, kdo by chtěl dojet, ale už se na něj nedostalo.

Jinak budeme dopoledne zahajovat asi v 9:30 hod. Doufám, že se chlapům podaří postavit dráhu už v pátek. Příchozí klidně dojeďte až někdy po 10 hod, protože prvně bude běhat cca 30 RR, tak ať tam tak dlouho nečekáte. I když se bude dělat prasátko, tak ráno na ořezávání ještě určitě nebude připraveno. Proto budeme mít uvařenou ještě nějakou gulášovou polévku apod., aby jste nám tam neumřeli hlady, a nápoje, hlavně teplé na žízeň a zahřátí. Prase se bude prodávat za jednotnou cenu 100 Kč/osoba a bude jedno, kolikrát si přijdete pro porci. Můžete pojídat a popíjet celé odpoledne a tím pádem s námi strávit, doufám, že příjemný, den. :))

Vzhledem k tomu, že je i dost různorodých příchozích, jsou otevřeny nové kategorie a to Chrti a pak Příchozí nad 50 cm. Já si tím sice komplikuji život, ale co bych pro Vaši spokojenost neudělala :)))

Pejskům vezměte do aut deky, pelíšky, aby jim nebyla zima. Bude se dát zahřát v jídelně, ale všichni se tam s pesanama nevlezeme.

Pokud se někdo v seznamu nenajdete a věděli jste, že jste mi psali, tak se mi ozvěte. I mě se může chybička vloudit a prostě Vás tam nenapsat.

SEZNAM RR a příchozí dopoledne:

252 KBrrweb-seznam-na-behani-snezne-22-10

SEZNAM BULL/PITBUL odpoledne :

238 KBbullweb-seznam-na-behani-snezne-22-10