Za týden v sobotu proběhnou naše první závody v roce 2024 a my se na Vás moc těšíme. Nějak mi utekla Stopka, takže místo 50 psů je přihlášeno celkem 61 psů. Moc děkujeme za tak masivní zájem o naše závody. A teď k organizaci akce.

Vzhledem k velkému počtu přihlášených psů budou závody rozděleny na dopoledne a odpoledne.

Dopolední závody začneme v 10:00 hod a to všemi BULL plemeny – je celkem 25 psů. Konec předpokládám kolem 12:00 hod a bude následovat vyhlášení.

Ve 12:30 hod navážou příchozí a RR.

A protože je nahlášeno hodně ovčáckých psů (belgičani a holanďani), tak jsem jim otevřela sólo kategorii, aby to pro ostatní příchozí bylo spravedlivější.

SEZNAMY NA BĚHÁNÍ ZDE:

rrsport-seznam-web-1.-zavody-vsichni

Poprosila bych všechny, aby si zkontrolovali přiložený Seznam psů na běhání a také platby. Ty bych potřebovala zaslat na účet nejpozději do středy 20.3.2024, abych Vás nemusela škrtat ze startovní listiny. Pokud tam náhodou neobjevíte psa a víte, že jste odeslali přihlášku, dejte mi vědět. Napravím to.

Prozatím počasí nehlásí nic, moc, ale je ještě brzy na to se plašit. Takže se na Vás budeme moc moc těšit. Jak jsem psala už dříve, vzhledem k tomu, že na Pilské nádrži v campu ještě nezačala sezóna, nebudou otevřeny sociálky. WC se bude muset využívat v hotelu Tálský mlýn. Pokud budete mít hlas, tak i občerstvení.