Jak začít, abych pořád nezačínala větou : “Jsou za námi další závody….” Tak udělám výjimku a napíšu, že jsou za námi Poslední závody letošního roku a opět to bylo trochu adrenalinové! I když si člověk myslí, že má vše dobře připraveno a že se nemůže nic stát, tak se zrovna něco stane. Chlapi byli tentokrát připraveni, museli zajistit traktor, na shrnutí prostoru a trať připravit tak, aby se dalo bez problémů běhat. Dojeli včas, vše zařídili, postavili, odzkoušeli a jen časomíra se dává na trať až úplně ráno! A tady…kámen úrazu. Prvně jsme nemohli spárovat startovní brány. Až se to podařilo, tak se nepodařilo spárovat cílové brány. Pak se to na chvíli povedlo. Odběhli dva psi a brána se odpojila a i přes napojenou elektriku se jí už nepodařilo zprovoznit. Naštěstí se dá na tvrdo odpojit a měřit ručně. Takže jsme museli přesunout stůl s PC a mě do cíle, abych ten cíl zastavovala. Měli jste to všichni stejné, tak doufám, že se na nás nikdo nezlobí, ale bohužel technice se poručit nedá.

Také jsme zkoušeli nový systém, kdy jsme vytiskli čísla, aby všichni viděli, kdo kdy má jít na start. U RR to nebylo opět 100%, ale netvořily se fronty na běhání a závody docela rychle ubíhaly.  Příchozí přijeli o něco déle a měli odběháno vlastně za chvíli. A u bull plemen, tam nemáme žádný problém, tam to prostě jde jako na drátkách. Díky trochu extrémnímu počasí také několik psů nedojelo, ale úplně to chápeme a děkujeme všem, kdo za námi na závody doklouzal. Věřte, že dnes bylo na Kuklíku daleko horší počasí a větší zima než v sobotu.

Jinak hodnotíme závody jako vydařené! Zima sice byla, ale dalo se to přežít. Příště musíme nějak vymyslet parkování všech aut, protože za to jsme dostali v neděli kázání od majitele objektu! Takže pokud tam budeme chtít běhat, budeme to muset nějak zorganizovat, aby nebyly problémy s místními lidmi.

Díky sponzoringu firmy JK Animals jste si odvezli pěkné ceny vlastně úplně všichni a jen doufáme, že se Vám závody líbily min. jako nám :))

Fotky mám jen z dopoledních závodů a musím za ně moc poděkovat Míšovi Sedláčkovi, protože i přes to extrémnější počasí se mu podařily nádherné záběry a myslím, že všichni musí být s fotkami svých miláčků spokojeni.

FOTO ZDE

 

Absolutním vítězem se u RR stal Bayo Mugambi Kwayera – Mugi manželů Fiantových se součtem časů dvou nejrychlejších běhů – 30:56

 

 

 

 

 

 

Absolutním vítězem u příchozích se stala kříženka Sára, majitelky Edity Klaudové se součtem časů dvou nejrychlejších běhů 31:73 (foto je z loňska, ale ani jedna holka se moc nezměnila 🙂 )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Absolutním vítězem u BULL pleme se stala pitbulka ČITA, majitelky Kateřiny Holubové  se součtem časů dvou nejrychlejších běhů 30:68

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky dopoledních závodů a RR a Příchozích :

264 KBrrsport-5.-zavody-kuklik-vysledky-rrprichozi

 

Výsledky odpoledních závodů BULL plemen:

221 KBrrsport-5.-zavody-kuklik-vysledky-bull

 

Co říct na závěr? Jsme rádi, že se nám podařilo odběhat celou sezónu snad bez ztráty kytičky, že se nikomu nic nestalo a že jsme si to všichni užívali, jak my organizátoři, tak Vy a Vaši závodníci. Počasí nám letos vycházelo vlastně na všechny naše akce, za což jsme také strašně rádi, že se nic nemuselo rušit, ani přesouvat!

Musím poděkovat všem, kdo se na celém chodu závodů podílejí. Ať už chlapi sporťáci Peťa a Honza, bez kterých by to vůbec nešlo. Dále všichni chlapi, kteří pomáhají s balením trati po ukončení závodů nebo tréninků. Dále Michalovi Sedláčkovi za celoroční focení všech našich akcí. Verče Fiantové, která mi se vším moc pomáhá, Jitce Mrázkové, Radce Mrázkové a Evičce Čechové za vzorné vybírání peněz. Míšovi Fiantovi za krásné diplomy a zpracování všech grafických návrhů na medaile, skleněné vázy. Hance Paclíkové za výrobu nádherných kokard! Aldovi a Ilonce Novotným za perfektní catering!! Jitce Spurné, že nás zásobuje sladkostmi, po kterých lehce přibíráme a Zuzce Nemčovičové za dodávky brambůrek a sýrů, vše z domácí výroby, po kterých také lehce přibíráme! :)))

Přátelé, prostě bez Vás všech by to nešlo a jsme moc rádi, že Vás máme a opravdu moc děkujeme! Už teď se těšíme na rok 2019!!