A byli jsme ve finále!! V sobotu, 11.11.2017 proběhly poslední hodnocené závody naší celoroční soutěže o Kvapíka roku 2017. Myslím, že ze všech proběhlých ročníků, to byly ty nejnapínavější závody, protože vítěz v pěti kategoriích ze šesti, vzešel až po ukončení posledního běhu. Tím pádem byly napnutí majitelé závodníků, ale také my organizátoři! Přáli jsme to všem, ale vítěz v každé kategorii mohl být pouze jeden. Všem, kteří prošli celou soutěží moc gratulujeme, ať už to dopadlo, jak dopadlo!!

KVAPÍKEM pro rok 2017 v kategorii FENA RR se stala fenka manželů Fiantových

A´Mumbi Thembi Kwayera – Mumbička

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KVAPÍKEM pro rok 2017 v kategorii PES RR se stal pes majitelů Aleše Novotného a Ilonky Kollárové

Árný

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KVAPÍKEM pro rok 2017 v kategorii VETERÁN RR se stal pes majitelky Ley Klimešové

 

Excalibur Annunaki – Buggy 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledková listina Kvapíka u RR:

[prettyfilelink size=”502 KB” src=”http://www.rr-sport.eu/rrsport/wp-content/uploads/2017/11/rrsport-bodovani-web_5-zavod.pdf” type=”pdf”]rrsport-bodovani-web_5-zavod[/prettyfilelink]

 

U plemen APBT/ AST a SBT/ABT to bylo také velmi napínavé, až do posledního běhu. Hlavně u stafbulíků musím znovu opakovat, že Kvapík pro ně začínal společnou kategorií pro fenky a psy, protože jich ze začátku běhalo málo na to, aby byli rozdělení na psy a feny zvlášť. Až poslední dva závody se rozdělily, kvůli většímu počtu psů v každé kategorii. Logicky, to ale nelze takto hodnotit. Proto i když v posledním závodu byl u psů SBT první Staffy, tak v celkovém hodnocení doběhl až na šestém místě a Kvapíkem se stala jeho celoroční soupeřka, která mu šlapala na paty, Corrinka. To pro vysvětlení, aby nedošlo k nějakým dohadům.

Protože nemám fotky od všech, tak vkládám ty, které jsem našla u Vás na FB, nebo ve fotečkách ze závodů 🙂

KVAPÍKEM pro rok 2017 v kategorii APBT/AST – FENA se stala fenka majitelky Veroniky Slezákové

ROXY, která ho urvala už po třetí za sebou!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KVAPÍKEM pro rok 2017 v kategorii APBT/AST – PES se stal pes majitelky Zuzky Novákové

Stibal´s Aron

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KVAPÍKEM pro rok 2017 v kategorii SBT/ABT – PES/FENA se stala fenka majitele Vaška Škody

CORRA

 

 

 

 

 

 

Výsledková listina Kvapíka u BULL plemen:

[prettyfilelink size=”336 KB” src=”http://www.rr-sport.eu/rrsport/wp-content/uploads/2017/11/rrsport-bodovani-web_5-zavod_bull.pdf” type=”pdf”]rrsport-bodovani-web_5-zavod_bull[/prettyfilelink]

 

Všem, kdo vytrvali až do konce seriálu závodů moc gratulujeme!! Ostatní místa si najdete v přiložených souborech. Budeme se těšit na další ročník a doufám, že bude min. stejně tak napínavý, jako ročník 2017!!