Ani si nedovedete představit, jak je složité něco sehnat. Když jsme se rozjížděli po SC na Vysokém Poli v červenci, tak jsme si říkali, kam všude kdo pojede a podívá se na různé areály. Nakonec z toho, kde jste všude byli nebylo nic. Další pomoc jsem měla od Petra Juráska, který mě hodně zásoboval odkazy na areály po celé naší vlasti české. Ze všech těch telefonů, co jsem učinila, je výsledek nakonec následující:

Kemp Javorová skála – je nově otevřen. Po rekonstrukci, ale celé léto pořádají pouze dětské tábory. Dostala jsem tam termín – 20.6.-.27.6.2020. Takže jsem poděkovala a odmítla jej.

Kemp na Pecce v Krkonoších – tak jedině v tomto kempu bychom byli v letním termínu a to myslím někdy v půlce července. Původně jsem si ho rezervovala, ale nakonec odvolávala, protože pořád bychom tam nebyli sami, všude je daleko i na záchod a i když má areál svoje pozitiva, tak i negativa.

Rekreační areál Bzenec poblíž Uherského Hradiště – od tohoto areálu jsme si slibovali velké naděje. Bohužel na červencové termíny se mi dodnes nikdo neozval a červnové termíny měli kompletně plné. Ale ještě tam budeme nějak jednat.

Rekreační kemp Rusalka u Českých Budějovic – tam jsme byli s bulíkáři a máme kemp odzkoušen. Paní provozovatelka velmi milá, ale termín opět 20.6.-.27.6.2020. Prvně jsme jej potvrdili, ale ještě hledali dále, protože v tomto kempu se bude jednat o provozovateli na další rok a tak ta příští sezóna byla taková nejasná.

Rekreační zařízení Jelení u Vysokého Mýta – bohužel se tam na podzim mění provozovatel. Areál se bude rekonstruovat a nikdo neví, jak to bude další rok vypadat. Ale dá se o něm do budoucna uvažovat.

Kemp KOSKY v Jižních Čechách na břehu řeky Lužnice – tak tam máme prozatím zabukováno ubytování, ale po té co mi byly poslány recenze, budu toto ubytování rušit!! Takže hledáme dál!!!