A jsme na konci  4. ročníku Kvapíka, tentokrát za rok 2015! Osobně můžu říct že to byl velmi zajímavý ročník a je vidět, že to ti, co soutěžili na předních místech docela prožívali.

V tomto ročníku jsem se ovšem já na závěr dopustila v kategorii Stafbulíků omylu a musím se tady na tom místě omluvit Simoně Bramborové a její fence Chelsey, protože Kvapíka měla získat ona. Dle propozic se Kvapík určí součtem 4 nejlépe bodovaných kol a nejhorší kolo se odečte. V té rychlosti, jak jsme to připravovali, protože ty místa byly nejistý, jsem špatně sečetla body pouze za ty 4 závody a vyhlásila jsem Kvapíkem Corrinku. Takže se vlastně omlouvám i Vaškovi Škodovi. Nicméně jsme to vyřešili tak, že Simona dostane také Kvapíka i s tou výhodou placení všech našich akcí, jako by byla členka klubu a Vaškovi  a Corrince cenu a k tomu ty výhody, necháme! Upřímně se Vám ještě jednou omlouvám, ale myslím si na druhou stranu, že si to obě holky zasloužily, protože byly obě moc šikovné a já jsem jim fandila oběma! Doufám, že Vás tato moje chybička neodradí od dalšího ročníku! 🙂 U pitbulů byl ten rozdíl viditelnější, i když to bylo také napínavé, ale tam jsem se nespletla a u RR také vše OK.

K výsledkům u ridgebacků:

Celkovým vítězem se v kategorii PES RR  stal výhrami ve všech 5-ti závodech

ANTONY JOE BAWEAN´S HOPE – majitelka Míša Prejzková

Celkovou vítězkou v kategorii FENA RR se stala :

AZÍZA CZECH PARADISE RIDGES – majitelé Petr a Ivana Juráskovi 

Celkovým vítězem v kategorii VETERÁN RR se stal:

ENDY Z KORYCANSKÝCH SKAL – majitelé Vlaďka a Pavel Hovorkovi

/home/www/rr sport.eu/www/rrsport/wp content/uploads/2015/12/rrsport 12303961 1192747490754100 7473514004437812814 o

Endy z Korycanských skal – 9 let

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto páníčků, protože foto všech pesanů s Kvapíky nemám :))Potřebovala bych dodat i od pitbulů a stafbulů!!

/home/www/rr sport.eu/www/rrsport/wp content/uploads/2015/12/rrsport 12310469 10204524907317439 248195179068688433 n

Majitelé Kvapíků….Zleva Ivana Jurásková, Pavel Hovorka a Míša Prejzková.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A dostávám se ke Kvapíkům pro pitbuly a stafbuly. Ti měli vyhlášený 1. ročník a jak jsem psala nahoře. Byl to lítý boj s mou chybou při vyhlašování na konci.

Celkovou vítězkou se v kategorii APBT/AST stala:

ROXY – majitelky Veroniky Slezákové

Celkovou vítězkou se v kategorii STAFORDŠÍRSKÝ BULLTERIÉR A ANGLICKÝ BULTERIÉR stala:

CHELSEA – majitelky Simony Bramborové.

a vyhlášena byla CORRA – majitele Václava Škody.

Oběma fenečkám Kvapíky zůstavájí a těším se na ně v dalším ročníku.

Body po 5. závodech u RR

[prettyfilelink size=”315 kB” src=”http://www.rr-sport.eu/rrsport/wp-content/uploads/2015/12/rrsport-bodovani-web_5-zavod_rr.pdf” type=”pdf”]Bodování web_5 závod_RR[/prettyfilelink]

Body po 5. závodech u všech pitů a bulů

[prettyfilelink size=”286 kB” src=”http://www.rr-sport.eu/rrsport/wp-content/uploads/2015/12/rrsport-bodovani-web_5-zavod_bull.pdf” type=”pdf”]Bodování web_5 závod_Bull[/prettyfilelink]

Za ceny bych moc chtěla poděkovat paní Janě Koliskové, která navrhla a sama vyrobila sošku Kvapíka. Dále bych moc chtěla poděkovat Markétě Ottové za dodání domácích sušenek pro psy a dle Vás, jim opravdu chutnaly!

Na závěr Vám všem moc moc gratuluji!! Bylo to napínavé do posledního závodu a tak to má být!! Ještě zvažuji, zda nechám tuto sošku Kvapíka, nebo ji nahradíme nějakou “praktičtější” cenou….jako třeba skleněnou cenou nebo něčím podobným. Mě se soška pejska líbí, ale nevím, zda-li se líbí Vám. Byla bych ráda, kdyby jste se mi k tomu třeba vyjádřili!! Klidně sem do komentářů pod článek, abychom věděli, jak se zařídit v dalším ročníku.