Stalo se něco, s čím jsme vůbec nepočítali a co nám úplně narušilo plány. Už na Summer Campu, který jsme měli na Vysokém Poli v červenci se objevily nemalé problémy a tak, když jsme odjížděli, jsem měla rozhovor s panem provozovatelem. Ten mi sdělil, že po problémech, co má s majiteli objektu končí a tudíž nám vlastně zrušil místo konání zářijových závodů. Po návratu z SC jsme nedělali nic jiného, než obvolávali známá místa a zkoušeli jsme v tom samém termínu zajistit závody někde jinde. Bohužel všechny známé areály mají plno. Měli jsme také vyhlédnutý areál tady ve Žďáře, s krásnou loukou u Pilské nádrže. Měla jsem zamluvené ubytování a musela jsem jen zajistit písemný souhlas s Agrem Měřín, který louku seká. No a dnes mi pán z Agra sdělil, že v areálu a na té louce jsou v tom samém termínu Dračí lodě a tudíž by se to asi nedalo skloubit s našimi závody. Provozovatelé areálu mi to jaksi zapomněli sdělit. Takže honem shánět něco dalšího. Bohužel tohle je opravdu tak nahonem, že pokud jsme závody chtěli udělat, tak nám nezbylo nic jiného, než je posunout o 14 dní dozadu, na říjen a zkusit je udělat na, pro nás, novém středisku Nesměř u Velkého Meziříčí. Věřte, že nás to hodně mrzí, kór když jsem zjistila, že v tom samém termínu mají bull plemena svoje vlastní závody a tudíž hodně z nich nebude moci dojet.

Chtěla jsem nabídnout, že jako náhradu pro bull plemena můžeme udělat náhradní závody v listopadu, při našem tréninku na Kuklíku. Ale dost dobře nemůžu hodnotit ty, co přijedou na Nesměř a ty co by dojeli na Kuklík. Viděla bych to tak, že uvidíme podle přihlášek, kolik z bull plemen se nahlásí na Nesměř a když tak bychom jim udělali závody mimo hodnocení Kvapíka a ten hlavní závod by mohl být na Kuklíku. Možná bych Vás proto poprosila, aby jste mi rovnou poslali přihlášky, kam by jste mohli dojet! Případně, pokud můžete oba termíny, tak napište také. Jedná se pouze o plemena APBT /AST a SBT/ABT! Je to jen nabídka a víc pro Vás asi momentálně nemůžu udělat.

Pro ostatní, kdo by za námi chtěli přijet a případně přespát, tak uvádím, že na Nesměři budeme ubytovaní v budově na pokojích. Občerstvení jsou nám schopni zajistit. Areál jsem zamluvila od pátku do neděle, tak poprosím, aby jste mi k přihlášce napsali, kolik nocí by jste preferovali. Je tam společenská místnost, takže o zábavu určitě nebude nouze 🙂 Podrobnější informace pošlu hned, jakmile mi je správce Nesměře poskytne. Předpokládám, že cenově to bude podobné, jako u Křižanova. Jinak Nesměř je cca 5 km od Velkého Meziříčí. Takže pro ty, co mají příjezd po dálnici, značka ideál.

PROPOZICE ZDE

Věřte, že nás celá situace opravdu mrzí a asi po tom všem shánění budeme rádi, když někdo dojede. A na ty, co dojedou se už teď moc těšíme!!!