Vzhledem k tomu, že už se s Vámi za dva dny uvidíme a moc se těšíme, tak sem vložím seznam přihlášených pesanů na trénink. Pokud by jste se někdo nenašel, ta volejte, pište, nebo klidně dojeďte! Myslím, že i nepřihlášené psy jsme schopni zvládnout.

Dívala jsem se na předpověď počasí. Pokud se tomu dá věřit, tak v sobotu by mělo být jasno, ale jen 3 st., ráno určitě mrazík. Bude to dobré, že zem bude trochu přimrzlá a nebude bláto. Pro ty, co přijedou a nebudou tam spát, tak uvnitř penzionu je prostorná jídelna a společenská místnost, kde se dá posedět a ohřát se a dát si něco teplého do žaludku. To něco teplého do žaludku určitě bude, ať už jídlo, nebo i nápoje na zahřátí. Pokud budete mít psy v autech, tak vezměte klidně deky do auta, aby jim nebylo zima. Ale předpokládám, že slunce by auta mohlo také prohřát.

Tak a teď ten seznam na běhání – opravený :

Nelekněte se, červeně mám jen zaznamenáno, kdo přijede a nespí tam. Jiný význam to nemá. 🙂

[prettyfilelink size=”516 KB” src=”http://www.rr-sport.eu/rrsport/wp-content/uploads/2018/11/rrsport-seznam-na-trenink-kuklik_web-2.pdf” type=”pdf”]rrsport-seznam-na-trenink-kuklik_web[/prettyfilelink]

Takže dobrou náladu sebou a ostatní se snad postaráme my 🙂 Šárka