Tak čas utekl jako bláznivý a pomalu se blíží termín našich prvních závodů a jsme mile překvapeni hojnou účastí. Trošku jsem nekorigovala konec a tak se mi stalo, že máme nakonec nahlášeno 85 pesanů. Vzhledem k této skutečnosti začnou závody pro jednotlivé kategorie takto:

9:30 – RR veterán – dorost – pes – fena

11:30 – 12:00 – PŘÍCHOZÍ – měli by plynně navázat na RR

13:30 – 14:00 – BULL plemena – nedokáži odhadnout přesný začátek

Opět to bude o větší ukázněnosti všech přítomných. Také bude hodně záležet na tom, kolik zůstane ještě sněhu na louce. I když Praha, Brno ani Haná sníh nemají, tady na Vysočině ho leží pořád ještě dost. Trošku se spoléháme na předpověď, že by většina sněhu mohla postupně odtát. Takže spíše počítejte s tím, že bude hodně mokro. Pro psy ubytované na pokojích platí, že vezměte sebou ručníky! Všude jsou totiž koberce.

Vzhledem k tomu, že jsme na úplně novém středisku, tak to vše bude nové jak pro Vás, tak i pro nás. Případné zádrhely nám tedy dopředu promiňte. Co se týká občerstvení pro Vás, co dojedete běhat, tak se budeme snažit nějaké zajistit. My co jsme tam ubytovaný máme zajištěn oběd v centrální jídelně, ale nešlo to zařídit pro Vás ostatní, protože ani za boha nejsem schopna odhadnout, kolik jídel by měli mít připraveno. A oni tam standardně nevaří. Proto se pro Vás budeme snažit zajistit nějaké občerstvení sami. Budete moci posedět v jídelně v hlavní budově a dát si tam když tak nějakou polévku, případně párky. Na nic složitějšího to tam není bohužel uzpůsobeno. Kávy, čaje, alko, nealko,  samože zajistíme!

A protože od posledního běhání uplynulo už docela dost času, tak se na všechny staré známé i nově příchozí moc a moc těšíme!

Seznam na běhání kategorie RR:

432 KBrrsport-rr-seznam-web-1.zavody

Seznam na běhání kategorie Příchozí:

417 KBrrsport-prichozi-seznam-web-1.zavody

Seznam na běhání kategorie BULL:

437 KBrrsport-pitbulove-seznam-web-1.-zavody