Juchůůůů…..je za námi druhá běhací akce a i když to ze začátku vypadalo dramaticky a myslela jsem si, že se závody vůbec neuskuteční, tak nakonec vše dobře dopadlo a akce proběhla a za nás byla velká spokojenost.

A abych to vzala od začátku……..závody jsem plánovala týden po Žďárské pouti, protože mi bylo řečeno, že louky na Pilské nádrži se sekají v tomto týdnu. Bohužel příroda je nevyzpytatelná a i když by to takto mělo být, tak po pouti skoro celý týden pršelo a Agro nestíhalo louky sekat. Takže jsem chvíli byla úplně bezradná, jak to provedeme a napadaly mě šílené scénáře. Nakonec nám vyšla vstříc paní z Agra Měřín, která nám povolila použít jakoukoliv louku nad obcí Polnička a v podstatě nás nasměřovala na to místo, kde nakonec závody proběhly.

Kluci jeli ve čtvrtek louku zkontrolovat, zapůjčila se elektro centrála a hurá, akce se mohla uskutečnit. Po prvních závodech jsme zakoupili baterky do časomíry a můžu směle říct, že jsme tentokrát neměli jednu jedinou závadu ať už na časomíře, na laně, prostě nikde. Dopolední i odpolední závody proběhly v krásném tempu a odpoledne jen asi 10 minut sprchlo, ale nebylo to nic zásadního a po dešti se opět vyčasilo a bylo krásně.

Tentokrát bohužel dopolední závody nikdo nefotil, takže fotky mám jen z odpoledních závodů, které fotila Monika Pažinová, do toho stihla vypouštět 4 psy a prostě nechápu, jak to vše stíhá. Fotky od ní jsou ZDE

Absolutní vítězkou u RR se stala Gisela Silamja, majitelky Hanky Nečasové se součtem dvou nejrychlejších běhů – 0:35.18.

Absolutní vítězkou u APBT/AST se stala Sweet Revenge majitelky Jany Chajbuliny se součtem dvou nejrychlejších běhů – 0:35.52.

Absolutním vítězem u SBT/AST se stal CUTE RICKY Guardian of the gate majitelky Zity Bínové se součtem dvou nejrychlejších běhů – 0:40.74.

Výsledky dopoledních závodů RR a chrtů:

 

Výsledky odpoledních závodů Bull a Příchozí:

Na tomhle místě vždycky děkuji. Takže teď děkuji oběma sporťákům Peťovi a Honzovi, že to vše zajistili a zmákli na 1*. Také jsem ráda, že nám Agro Měřín umožnilo vstup na jejich louku a že se akce mohla uskutečnit.

Také děkuji Adélce, která to se mnou vše chystá a pomáhá mi.

Také moc děkuji za krásný sponzoring našemu hlavnímu sponzorovi a tím je Weber Mlýn – dovozce krmiva Acana a Orijen.

Tentokrát jsem se rozhodla, že všichni mají určitě pohárů strašně moc a tak jsem zvolila jiný druh ocenění a to šampaňské. Tak doufám, že se na mě někteří nezlobí, že místo poháru, kokardy, nebo medaile na poličku, si mohli nalít skleničku lahodného šampíčka. 🙂

Vítězky u Bull

 

 

 

 

 

 

 

A foto s vítězi z Příchozích

 

 

 

 

 

 

 

Jako úvodní obrázek jsem zvolila fotku běhu výstavních šampionů yorkširských teriérů majitelky Lindy Derežić, aby bylo vidět, že tento sport je opravdu pro jakékoliv plemeno pejska, ať už je to výstavní šampion, nebo oříšek. 🙂 Důležité je chtít se psem něco dělat. 🙂

Doufám, že se Vám náhradní místo i akce líbila a v září se budeme těšit znovu na viděnou.