I když je ještě únor, dovolte mi, abych Vás pozvala na první akci v letošním roce a to opět do Žďáru nad Sázavou na louky Koukalova areálu na Pilské nádrži.  Závody proběhnou v sobotu 23.3.2024 a časy kdy a kdo začne běhat ještě upřesním, až podle skutečně přihlášených psů. Akce je uvedena jako víkendová a budeme spát v blízké Polničce na Chatě Sauna Polnička. Vzhledem k menšímu množství pokojů (pouze 7) budou mít přednost na spaní hlavně členové klubu a ti, kdo se přihlásí na spaní nejdříve.  Přihlášku na spaní poslat do e-mailu, případně sms, whatsup, messenger.

Doufám, že nám na první akci vyjde počasí a že jste na nás, po té zimní pauze, nezapomněli a přihlásíte se v dostatečném počtu. Přihlášku a podrobnější informace najdete v propozicích :

PROPOZICE ZDE

Vhledem k tomu, že sezóna na Piláku začíná až v dubnu, nebudou otevřeny toalety. Bude se muset využít nedaleký Tálský mlýn, kde se dá i občerstvit.

Závody by nám měl opět zasponzorovat náš hlavní sponzor a to firma Weber mlýn hlavní dovozce granulí značky Acana a Orijen.

Na všechny se po té zimní pauze moc těšíme.