Dávám sem k nahlédnutí startovní listinu na sobotní Mikulášské závody. Je Vás nahlášeno celkem 65. Je to dost, ale pokud půjde vše dobře, dá se to pěkně časově zvládnout. Startovní listinu nebudu tisknout. Dostanete asi zase jen napsaná pořadová čísla, pod kterými se budete hlásit. Doufám, že jsem na nikoho nezapomněla a jste tam všichni, kdo se přihlásil na závody.

V areálu pro zahřátí  bude pro Vás k dispozici jídelna, kde Vám rádi uvaříme čaj, kafe, grog, svařák a bude možnost si zakoupit i výborné párky, případně gulášovou polévku.

Sice to počasí prozatím není nic moc, ale já pevně věřím, že to dáme a závody odběháme. Sebou si vezměte hlavně teplé oblečení. Přece jen budou delší intervaly mezi běhy. Pro pesany vezměte také něco na zahřátí. Na všechny se už teď moc těšíme!! A já osobně jsem zvědavá, jaké se budou opět běhat časy!

STARTOVNÍ LISTINA :

[prettyfilelink size=”267 kB” src=”http://www.rr-sport.eu/rrsport/wp-content/uploads/2014/12/rrsport-startovni-listina-mikulas-snezne.pdf” type=”pdf”]Startovní listina Mikuláš Sněžné[/prettyfilelink]