Ahoj všichni. Asi už jste zvědaví, kolik psů je nahlášeno na běhání do Křižanova. Takže sem vkládám startovní listinu a chci upřesnit časy, jak se bude běhat,

Je přihlášeno 20 ridgebacků a dohromady 22 Příchozích a Bull. Takže to uděláme následovně:

10:30 – 12:30 hod – Závody pro ridgebacky

12:30 – 13:00 hod – Vyhlášení dopoledních závodů

13:00 – 15:00 hod – Závody pro Příchozí a BULL plemena

Vzhledem k menšímu počtu přihlášených psů jsou sloučeny kategorie u Příchozích do 40 a nad 40 cm, a u Bull plemen je sloučena kategorie Stafbulíků. Absolutní vítěz bude vyhlášen pouze u RR a pouze u Pitbulů.

Prosím Vás je nás tentokrát v realizačním týmu hodně málo, takže se nebude dát na Křižanově koupit žádné jídlo pro Vás. Občerstvení si vezměte sebou. Max. Vám můžou holky udělat čaj, kafe, grog. Má být i chladno, tak psům do kufru určitě deky případně oblečky po závodě, aby byly v teple.

Registrace bude v jídelně na hlavní budově u paní Evy Čechové !!

Závody nebudeme prolínat, takže na ty odpolední opravdu dojeďte klidně až před jednou hodinou. Mě tentokrát na závodech neuvidíte. Jedu do zahraničí na krytí, takže vše bude zajišťovat Peťa a pomůže mu Verča Fiantová – moje pravá ruka s manželem Michalem.

STARTOVNÍ LISTINA RIDGEBACKOVÉ :

125 KBrrsport-rr-start.lis-1.zavody-web

 

STARTOVNÍ LISTINA PŘÍCHOZÍ A BULL :

128 KBrrsport-prichozi-bull-start-list.-1-zavody-web

 

Doufám, že si to i beze mne užijete a psi si pořádně zazávodí. Vzhledem k tomu, že nemám odsouhlasené další termíny (i když už jsem 2x uháněla) a očekávám. že budeme mít v květnu štěňata, uvidím, jak pojmu další akce. Zda závody, nebo budou vyhlášeny tréninky i když je o ně menší zájem.