Je za námi první akce letošního roku a i když bych strašně moc chtěla napsat, že byla úspěšná, tak nemůžu. Min.za mě ne. Nepřálo nám snad vůbec nic. Sice to ráno vypadalo na nádherný den, ale už během dopoledne začalo hodně foukat a začala nás mírně zlobit časomíra. Kluci museli brány pořádně ukotvit, aby nám nevypínaly čas. A to to teprve začalo…..

Cílová brána začala hlásit něco na baterii, do toho se začaly na nebi shlukovat docela slušné mraky a vítr pořád zesiloval. Dopolední závody bull plemen dopadly ještě dobře. Sice někteří pesani museli běžet vícekrát, kvůli časomíře, ale dali to  všichni. Stihli jsme ještě vyhlásit vítěze a když jsme chtěli začít závody příchozích, ovčáků a ridgebacků, tak přišla spoušť a cca 20 minut pršelo vodorovně, místo svisle a bylo to šílený. Nicméně déšť ustal a my mohli pokračovat. V ten moment, ale začala zlobit i startovní brána a ovládání brán a nakonec jsme museli jak cílovou, tak startovní bránu napojit na elektriku, aby jsme závody mohli dokončit. Do toho se začalo opět zatahovat, foukal silný vítr a hodně se ochladilo, oproti ránu. Chtěla jsem to nějak uspíšit a rozdělit ještě příchozí a ridgebacky, ale už vím, že příště budou příchozí běhat dohromady s bull plemeny. Vzhledem k tomu, že někteří z Vás máte psy v bull a pak ještě v jiné kategorii a je to pro Vás pak hodně dlouhé.

Takže jsem to myslela sice dobře, ale dopadlo to úplně blbě. Ridgebackové, pro které to primárně pořádáme, nakonec stihli jen dva běhy, protože začalo opět pršet a byla taková zima, že ani vyhlašování jsem nestihla a předávala ceny jen podle náhledu PC v kabince. Takže jsem i chybovala a cítím se za to fakt blbě, že to tak celé dopadlo.

Takže se všem účastníkům omlouvám – hlavně za časomíru, protože za počasí fakt nemůžu 🙁

Sponzor závodů – Weber mlýn – nám poskytl novou řadu granulí a myslela jsem si, jak to předávání pěkně pojmeme i s nějakýma fotkama a nakonec nemáme, kvůli počasí, nic. Prostě za mě se to moc nepovedlo, ale jsem ráda, že jsme aspoň nějak odběhali.

Fotila jen Monika Pažinová – nebo min. byly fotky dělány jejím foťákem a ležel tam nějaký klučina a fotil. Odkaz na fotky ZDE a moc jí děkuji, že to tam vůbec někdo fotil.

Ceny od Weber mlýn

Absolutním vítězem u RR se stala opět Kiruška – Gwennie Czech Paradise Ridges, majitelky Lady Jelínkové se součtem dvou nejrychlejších běhů – 36:94

Absolutním vítězem u pitbulů se stala Chilli, majitelky Marie Kadlecové se součtem dvou nejrychlejších běhů – 37:44

Absolutním vítězem u stafbulíků se stal CUTE RICKY Guardian of the gate, majitelky Zity Bínové se součtem dvou nejrychlejších běhů – 42:39

 

 

 

Výsledky dopoledních závodů BULL:

86 KBrrsport-vysledky-1.-zavody-bull

Výsledky odpoledních závodů Příchozích, Ovčáků a Ridgebacků :

104 KBrrsport-vysledky-1.-zavody-prichozi-a-rr

Budu doufat, že další závody se ponesou ve větší pohodě a že nám bude přát počasí a užijeme si to lépe, jak ty první. Jsem ráda, že jste i přes tu vizi toho počasí přijeli a vydrželi a pesani si zaběhali. Zima byla fakt děsná a ten déšť do toho, prostě nic moc.